Play.DiamondTR.net // Abartılı Vaatlerden Uzak Sadece Faction ;) #RÜTBE PLUGİNİ EKLENDİ

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamamen özenti lapisinden spawnına, Motd sinden arenasına kadar özenti. Ve bunu dile getirdiğimde de ADMİN tarafından Anne ve minimum aile değerlerini karıştırılarak edilen bir küfür çorbası yedim.

Sanalikaan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverda özentilik bir durum yok bu server eskidende vardı.

Erenkorowakurwa

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ErenKoro sen kimsinde öyle yazıy yazıyosun ben seni serverde bile görmedim 2. si server daha 2 günlük adamı çileden çıkarmayın ne ayından bahsediyosun[DOUBLEPOST=1435405366,1435405327][/DOUBLEPOST]Erenbul Kıskanmayın Kardeşim 0 Hata Süper Server.
Jagler EmreX Yetkimi aldı.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverda özentilik bir durum yok bu server eskidende vardı.
Başkasının yaptığı mimarileri map downloader moduyla çalıp kullanmanız emek hırsızlığı
Az önce server 2 günlük denildiğini duydum, sen eskidende vardı diyosun.
GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kicks

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Başkasının yaptığı mimarileri map downloader moduyla çalıp kullanmanız emek hırsızlığı
Az önce server 2 günlük denildiğini duydum, sen eskidende vardı diyosun.
kardeş server öncedende vardı kapandı eski server in maplarını kullanıyorlar sunucuyu daha 2 gün önce açtılar.

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş server öncedende vardı kapandı eski server in maplarını kullanıyorlar sunucuyu daha 2 gün önce açtılar.
Eskidende vardı dediginiz sunucunun mapleri çalıntı hâlâ anlatamadim galiba

MERTYORULMAZ

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yaw Kardeşim Çalıntı Diyosun Git Hangi Serverden Çaldıysak Çagır Şikayet Etsinler Ya Uzattında Uzattın Ama İnsanın Canını Sıkıyosunuz hA

MERTYORULMAZ

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
@FurkanYLMZ Artık Susarsın Cnaım Kardeşim Benim[DOUBLEPOST=1435611461,1435585020][/DOUBLEPOST]@BJBaver003 Kardeşim ÖYLE Yazmak Yasakmış Yazmada Konuya Zarar Gelmesin

SariZenciii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler, Kaç Yıldır Minecraft Sunuclarındayım Neredeyse Girmedim Tatmadığım Sunucu Yok :D Bunun Kadar Makarısını Görmedim :D Herkesi Bekliyorum

* NE KADAR ONLİNE O KADAR EĞLENCE !

Son düzenleme: