[ Play.DarkFears.Net ] < 1.7.2 Survival Sunucu | [İpeksi Spawner] [Açık Arttırma] [Timber] [Takım]

Zdog101TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
DarkFears Tanıtımına Hoşgeldiniz!
IP: Play.DarkFears.Net

Sürüm 1.7.2

DarkFears adlı sunucumuz tamamen survival bir sunucudur.Vip'ler ne ezilir nede ezer.Tam kıvamında bir oyun keyfi ayarladık sizler için.Sunucumuzda çeşitli güzel şeyler bulunmaktadır.Demir+Tahta kılıçla vurma sesleride farklıdır.Sunucumuzda Açık Arttırma bulunmakla beraber İpeksi Kazma ile Spawner alabilmede mevcuttur.Keyifli bir survival için bizi tercih edebilirsiniz.İyi oyunlar arkadaşlar bizi tercih ettiğiniz veya edeceğiniz için teşekkürler.Unutmayın bir oyunda en önemli şey ''Zevk''Almaktır.Bu zevki sizlere sunuyoruz.
DarkFears
Sunucu Özellikleri
SUNUCUMUZUN ORMANI,NETHERİ,END'İ SIFIRLANDI şu an YENİ AÇILMIŞ BİR SUNUCU GİBİ ARKADAŞLAR :)
TARİH: 23.12.2015 SAAT 22:22

Açık Arttırma
Global Market (Sanal Market)
İsimli Kafa Düşürme
Ses Efektleri
İpeksi Kazma İle Spawner Kırabilme

Claim sistemi

Köylü Ticareti

Takım Kurabilme
Hile koruması

PVP Kaçış Engelleyici

Gerçekçi ağaç kesme
[Timber]

2 Sethome Hakkı
Ve Çok Keyifli Survival Zevki

İletişim Bilgilerimiz;

Zdog101TR (Kurucu)

İletişim Skype: abcstar_12

VIP üyelik alarak sunucumuza destek çıkabilirsiniz, diyeceksiniz "VIP alınca parayı cebe atıcaksınız" gibi cümleler kuranlar olucaktır; Böyle bir şey yoktur, biz VIP üyelik'ten elde ettiğimiz belli miktar ödeme'yi sunucumuza yatırıyoruz ki sunucumuzun makinesi'ni güçlendirelim. VIP üyelik almak istiyen arkadaşlarımız olursa Zdog101TR (Kurucu) skypesini eklemeleri yeterli olucaktır.

Son düzenleme:

xSoulFlyRS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buildler daha iyi olabilirdi ama yinede guzel server elinize saglik

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bu sunucuyu hatılıyorum, daha önce oynadım. Tekrar mı açıldı yoksa buildler benziyor diye bana aynı sunucuymuş gibi mi geliyor?

Zdog101TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır vardı zaten tek'iz biz reklam yeniledik yanlızca

Batuhan5730

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu Gerçekten Çok güzel Haftasonu indiriminden yararlanarak sağlam vip aldım inşallah kapanmaz gördüğüm en güzel survival server Kesinlikle bütün arkadaşlara tavsiye ederim 6 GB Ram 68 kişilik Mükemmel bir server iyi günler :)

FabbyNL

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Tavsiye Ederim Çok Güzel Bir Server Herkezin Oynamasını Tavsiye Ederim

facvar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar server güzel Yetkililer ilgileniyor herkesin gelmesini tavsiye ederim

Professional56

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beyler Sw Cok Guzel Gelırsenız Pısman Olmassınız Basladıgımda Bıle Enerjı Aldım Artık Sız Naparsınız Dusunun... Professional

Pro Swsı Gelmeyene Yakışmaz...!!XD

Biz Pro Siz Kro Play.DarkFears.Net Gelın Sızde Olun Pro !!!!

Son düzenleme:

Zdog101TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekstra Korumalı Hile Koruması Eklendi Artık No Knockback - Fast Bow - Kill Aura - No Slowdown - Fly - Speed gibi hileiler çalışmıyor her şey sizin için iyi oyunlar arkadaşlar :)

Zdog101TR

Hiker392

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
server Muhtesem Gelmeyen Bir pisman sen yokken biz eksiyiz

Hiker392

Son düzenleme:

Zdog101TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkür ederim <3

Benim için büyük bir zevk :)

Back Komutu eklenmiştir :)

MrHandsome

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En İyi Survival Serveri her şey Var İpeksi,Warp Köylü,Takasi,/Back Vb. Her Şeyi Bulabilceceğiniz Hack Korumalı Türk Server ;D

MrHandsome

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En İyi Survival Serveri Ararsanız Burda.Ne İsterseniz Bulabileceğiniz Açık Arttırma,/back komutu,timber modu ve hile koruması olan müthiş bir server gelmeyen kaybeder ;D Serverde Rehberler Daima Size Yardımcı Olacaktır En İlgili Server...