play.blokolog.com | 1.16.5 | Stabil Ekonomi | Savaşlar | Saf Towny | Gelişmiş Ticaret

framework64

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.blokolog.com
Oyun Sürümü
[1.16.5-1.19.x]
Sunucu Slotu
100
Sunucu Türü
Towny
Dc Logo.png

PLAY.BLOKOLOG.COM
TOWNY SAVAŞLARI
STABİL EKONOMİ
GERÇEK DÜNYA HARİTASI
MODSUZ SADE OYUN KEYFİ
。☆✼★━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━★✼☆。
SUNUCUMUZ HAKKINDA
BLOKOLOG MADENDE ALTIN KAZARAK KRALLIĞINI KURDUĞUN VE İSTER EŞSİZ YAPILARLA DÜNYA HARİKASI OLACAĞIN, İSTERDE TÜRLÜ DÜŞMANLARLA SAVAŞIP ÜLKENİ GELİŞTİRİCEĞİN BİR TÜRK TOWNY SUNUCUSUDUR.

SUNUCUMUZ SAF TOWNY OLUP TRAKTÖR, TPA, EJDERHA KILICI VE HELİKOPTER GİBİ SAÇMA SAPAN PLUGİNLER YOKTUR.
BİRKAÇ OYUN GÖRÜNTÜLERİMİZ

2023-08-01_15.35.00.png
2023-08-01_15.35.30.png
2023-08-01_15.35.10.png
2023-07-14_17.38.50.png

GERÇEK DÜNYA HARİTAMIZ
DunyaHaritası-min.png

play.blokolog.com
[1.16.5-1.19x]

Son düzenleme:

AdanalıykHayırdır

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
Serverinizde oynamadım konuya göre yorum yapacağım. Serverde olmayan eklentileri saymak yerine olan eklentileri veya diğer serverlerden farklı olarak olan eklentileri yazaydınız daha iyi olurdu benim için. Diğer serverlerden farklı bir eklenti yazmadığınız içinde serverinize girmeyi kendime uygun görmedim teşekkür ederim.

Peona

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Serverinizde oynamadım konuya göre yorum yapacağım. Serverde olmayan eklentileri saymak yerine olan eklentileri veya diğer serverlerden farklı olarak olan eklentileri yazaydınız daha iyi olurdu benim için. Diğer serverlerden farklı bir eklenti yazmadığınız içinde serverinize girmeyi kendime uygun görmedim teşekkür ederim.
Arkadaşın yorumuna katılıyorum ve sunucunuzun konusunu daha hoş gösteren bir konu tasarım ile tanıtabilirdiniz. Tasarım konusunda sunucunuz çok geride kalmış. Başarılar.