PLAY.BETACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Sizce server Nasıl?

• İnanılmaz

• Harika

• Güzel

• İdare eder

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fakat Benim Pram hala geri gelmedi bana

ama genede hediyem olsun servere iyi is cikarmissinz die lazim deil 10lira kavgasi yapılmaz
Ya bak burada paramı aldınız vermeseniz de olur gibi bir şey söylemeye çalışıyorsun galiba.
Emin ol 10TL alıp kaçacak değiliz. 10 TL için boş yere günaha girilmez.
Öyle hediye olsun falan da deme çünkü bende de 10TL yok.

Nobody01

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, sitenizde kullandığınız Script olan CraftWeb mevcut sürümüyle içinde herhangi bir bot koruması bulundurmamaktadır. Captcha koruması veya CloudFlare ile bunu engelleyebilirsiniz. Kendi hazırlamış olduğum bot 1300+ hesap açtı 3 dakika içerisinde sitenizde, silmesi kolay olsun diye her kullanıcı adının başında Schaffer79_ yazıyor, iyi forumlar.

http://hastebin.com/ecukacafif.md

P.S. Captcha koruması ile ilgili desteği @ByCooky'den belki alabilirsiniz, kendisinin sitesi CraftWeb kullanmasına rağmen gayet bot geçirmez.

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, sitenizde kullandığınız Script olan CraftWeb mevcut sürümüyle içinde herhangi bir bot koruması bulundurmamaktadır. Captcha koruması veya CloudFlare ile bunu engelleyebilirsiniz. Kendi hazırlamış olduğum bot 1300+ hesap açtı 3 dakika içerisinde sitenizde, silmesi kolay olsun diye her kullanıcı adının başında Schaffer79_ yazıyor, iyi forumlar.

P.S. Captcha koruması ile ilgili desteği @ByCooky'den belki alabilirsiniz, kendisinin sitesi CraftWeb kullanmasına rağmen gayet bot geçirmez.
Bildirim için teşekkür ederim şuanlık siz kullanmayın, kapamaya çalışacağım.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Biri benim adımla girmiş ilgilenirmisiniz ?

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biri benim adımla girmiş ilgilenirmisiniz ?
Üzgünüm çarınızda başkası daha önceden kasılmış olabilir emeğini heba edemem.
Yeni bir isimle kayıt olabilirsiniz.

Kayıt botu kapatıldı!

Sunucu Aktif +

OyunPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serveri bana arkadaşım önermişti abisiyle falan oynuyoz orda hep eggwarsı burda atıyoz arkadaşımın abisi Mads ile