PixonTR | PaintBall | Oto Event | Yeni sistemler | Lapis / Emek | Rütbeler | BETA V2.1 | 1.7 / 1.8

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Konu Kilit Server Çöp

Son düzenleme:

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrik ederim öncelikle. Ülkemizde 3 grup var:
Lapis sevenler.
Lapis sevmeyenler.
Lapis sevmeyip lapis olmayıncada sunucuya insan gelmiyeceğini düşünenler.

Bu üçünü birleştirmeniz harika bir şey olmuş açıkçası. Lapislerin fiyatına bakmadım ancak fazlaysa düşürmenizi tavsiye ederim. Tam bir emek sunucu olur ancak lapis de olur. Çok da iyi çok da güzel iyi güzel iyi güzel iyi olur açıkçası. ^^

mciltrot34

En iyi cevaplar
1
Tebrik ederim öncelikle. Ülkemizde 3 grup var:
Lapis sevenler.
Lapis sevmeyenler.
Lapis sevmeyip lapis olmayıncada sunucuya insan gelmiyeceğini düşünenler.

Bu üçünü birleştirmeniz harika bir şey olmuş açıkçası. Lapislerin fiyatına bakmadım ancak fazlaysa düşürmenizi tavsiye ederim. Tam bir emek sunucu olur ancak lapis de olur. Çok da iyi çok da güzel iyi güzel iyi güzel iyi olur açıkçası. ^^
Teşekkürler. Lapis fiyatını azami seviyeye indirdik onun dışında zaten madenciden para geldiği için zaten indirmek zorunda kaldık. İlginiz için teşekkürler.[DOUBLEPOST=1409763554,1409763380][/DOUBLEPOST]2 Dakika sonra oto event başlayacaktır.

AnkaBilisimTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Güzeldir Arkadaşlar /// Güncel herkes Bekleniyor ...

ChromTR

Zombi Katili
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Suncu harika otomatik eventler rütbe sistemi lapis var elbet ama 64 tanesi 64tl ve sunucuda 3 saat oynadıktan sonra lapise giremiyorun yani oyun basi kasilip sonra emek veriyorsun ki dediğim gibi büyük bir kasılma yok lapis 64 tanesi 64lira

mciltrot34

En iyi cevaplar
1
Yorumlar için teşekkürler. Elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz :)

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Buna verilen emek benim tak tak lapisleri kazmammı? Saçmalığa bak birde emek yazmışlar

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hammadde çalıntıdır @batihost.com
Değiştirin![DOUBLEPOST=1409822600,1409821319][/DOUBLEPOST]Server tutmlaz Slogan: çalıntı Bir sunucuya Baslangic!

mciltrot34

En iyi cevaplar
1
Değiştirin![DOUBLEPOST=1409822600,1409821319][/DOUBLEPOST]Server tutmlaz Slogan: çalıntı Bir sunucuya Baslangic!
Öncelikle sizlerden özür dilerim. Lapisin ben batıhosta ait olduğunu bilmiyordum. Serverde kesinlikle hazır map vb şeylerin kullanılmasına karşıyım. Ilginiz için teşekkürler gereği yakında yapılacaktır.

Allouse

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu çocuğun işi gücü yok her konunun bakın altını çiziyorum her konunuyu trollüyor ya :D
yok şu çalıntı bu alıntı bunu editlememişin.Kardeşim güzel server kurmuşsun ama hammaddeni değiştir diyeceğine
vay efendim sanki batihostun datebaseine sızıp map çalmış muamelesi yapıyor.
Bide ay bende daha iyi server var modunda hep.
Dikkat ette topun beğenmediğin map'lerin inşaatına kaçmasın. Kim vurduya gidersin bacım:)
Sadede gelelim
Dostum çok mantıklı bir şey yapmışsın lapis i düşünerek. Serverında başarılar dilerim.

mciltrot34

En iyi cevaplar
1
Bu çocuğun işi gücü yok her konunun bakın altını çiziyorum her konunuyu trollüyor ya :D
yok şu çalıntı bu alıntı bunu editlememişin.Kardeşim güzel server kurmuşsun ama hammaddeni değiştir diyeceğine
vay efendim sanki batihostun datebaseine sızıp map çalmış muamelesi yapıyor.
Bide ay bende daha iyi server var modunda hep.
Dikkat ette topun beğenmediğin map'lerin inşaatına kaçmasın. Kim vurduya gidersin bacım:)
Sadede gelelim
Dostum çok mantıklı bir şey yapmışsın lapis i düşünerek. Serverında başarılar dilerim.
Teşekkürler. Elimizden geldiğince artık :)

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler. Elimizden geldiğince artık :)
Otomatik event benim yapımım bir script'di görüp çalmak pek hoş bir durum değil.
Birlikte ekip olarak düşünüp yaptık.
Gördüğüm kadarıyla sizin otomatik event pek otomatik değil :)

mciltrot34

En iyi cevaplar
1
Otomatik event benim yapımım bir script'di görüp çalmak pek hoş bir durum değil.
Birlikte ekip olarak düşünüp yaptık.
Gördüğüm kadarıyla sizin otomatik event pek otomatik değil :)
Biz script değilde el ile yaptık istediğimiz zaman çalışabiliyor onun dışında mini eventleri el ile yapıyoruz.

LG G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.