Pixelmon Charmander Ep.1

DJRasty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bu benim ilk haritam.Başlıktanda anlaşılacağı gibi pixelmon= Pokemon​
Pokemon ve minecraft ın birleşimi.Arkadaşlar Gameboy da ki Pokemon oyunlarını oynayan az çok bilir hikayeyi sizi fazla lafa tutmayayım.​
Resimler :​
Hatalarımı yorum olarak bildirirseniz sevinirim daha ilk haritam olduğu için hiçbir şey hakkında bilgi sahibi değilim.​

Pixelmon mod kullanışı : R ile pokemonu çıkartıyorsunuz tekrar R ye basarak geri çağırıyorsunuz.
Pokemon yakalamak için ise pokemon ile savaşın az hp si kalınca maximum 4 hp kalınca seçeneklerden bag a basın ve pokeball bölümünde poketopunu atın. O ya basarak hp bilgilerini kapatıp açıyorsunuz.

DJRasty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Modu Nasıl Kullancam

Pokemonları atmak için R tuşu geri çağırmak için de R tuşu. Pokemonların arasında geçiş için Ğ ve Ü sadece Ğ veya sadece Ü yüde kullanabilirsin. Eğer Yüklemeyi soruyorsan içinde KURULUM diye bir text var.

ByDeath53

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kurulumu beceremedim :D[DOUBLEPOST=1370358886,1370358321][/DOUBLEPOST]Ya Simdi Pokemon Moddan Nasıl Kurtulcam

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Vahoo mükemmel olmuş gerçekten başarılı bitirdim tebrikler.

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bin klasörünün içinde minecraft adlı dosya yok kardeş.

DJRasty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bütün her şeyi içine attıydım KURULUM adlı text dosyası açıp en ince detaya kadar anlattım yahu ? O.o

ateslordu58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş ben şu pewterde ki gym ye kadar geldim başka yer yok varsa söylermisin