PİXELCRAFT 2 AYDIR AKTİF ☼ PLAY.PixelTR.ORG ☼ SKYBLOCK KALİTESİ >1.7 - 1.8<ACIK ARTTIRMA<

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iMamiReyiZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum guzel salliyorsun vallaha :) ne desem bilemedim sana. Çakma lobimizdeki pluginlerin orda olmasının bir sebebi var fakat sizin gibilerin anlamasını beklemiyorum. Cidden sırf sunucun hakkında kotu yorum yaptigim icin gelip burda ordan burdan bahane bulayimda nasil ben bunlari eleştireyim diye bahane aramışsın. Son hükümdar ismini 3-4 saat önce duydum. Birde bize egoist derler biraz büyüyünde gelin abisi.

Yeni Spawn Tamamlanmıştır ve görüntüler güncellenmiştir.
eleştrilere açık olmalısın..

SonHukumdarAkad

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
!

Açığım fakat hakkımın yenmesıne karşıyım haklı eleştirilere lafım yok zaten daha anlayışlı olmaya çalışıcam teşekkürler :)
Kardeş bir özel üye almışsın diye havaya giriyorsun sonhükümdar ismi eskiden fıratkayanındı daha sonra bana devredildi. Bende o sırada kapadım ve tekrardan canlandırdım. Sunucu berbat.

PixelSky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş bir özel üye almışsın diye havaya giriyorsun sonhükümdar ismi eskiden fıratkayanındı daha sonra bana devredildi. Bende o sırada kapadım ve tekrardan canlandırdım. Sunucu berbat.
Görüşlerin için bir şey diyemem sunucuyu geliştirmeye devam edicez ama gayet kin tutan birisn belli. Pekte canlandırmışsın sok hükümdarı maşallah

AhmetErenJrz

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben ne pis iş yapmısım ?
Benim çara girip adam kendine item verdi bu sucu banamı atıyorsun ?

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sadece skyblock sunucusu açmışsınız evet gayet güzel ama hub sunucularda bulunan skyblocktan farkı yok yani klasik demek istediğim şu başlangıç adası neredeyse tüm sunucularda aynı yani adayı kendinize göre editlemiş olsaydınız farklı eklentilerden bahsetseydiniz daha başarılı bir sunucu olurdu build ler güzel konu biraz eksik olmuş gibi görünüyor :) Başarılar.

PixelSky

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece skyblock sunucusu açmışsınız evet gayet güzel ama hub sunucularda bulunan skyblocktan farkı yok yani klasik demek istediğim şu başlangıç adası neredeyse tüm sunucularda aynı yani adayı kendinize göre editlemiş olsaydınız farklı eklentilerden bahsetseydiniz daha başarılı bir sunucu olurdu build ler güzel konu biraz eksik olmuş gibi görünüyor :) Başarılar.
Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkürler. Klasik ada kullanmamızın en büyük sebebi diğer garip tasarımlı adaların skyblock'un ANA temasından çıkmasıdır. Konuyu yavaş yavaş güncelliyorum daha iyi bir hâl alıcak yakında :)

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kadir Bey Biz Sizin Gibi 400 500 tl ilee başlamıyoruz Sunucuya Kendi Emeklerimizle map yapıyoruz ve birçok kişi begeniyor Sizin gibilerin begenmesinin önemli olmayacagını düşünüyorum.
@KadirYLCN Galiba bu seni susturdu, Sunucu'yu kıskananlar var isim ilk başta kulağa hoş değil ama Sunucu ile tam uyumlu Sunucu'ya girdiğimde farkettim.
Hayırlı günler...

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
@KadirYLCN Galiba bu seni susturdu, Sunucu'yu kıskananlar var isim ilk başta kulağa hoş değil ama Sunucu ile tam uyumlu Sunucu'ya girdiğimde farkettim.
Hayırlı günler...
Bizim 500 TL İle Başladğımızı Da Kim Söylemiş ? En azından Bunlar Gibi Gereksiz Yerlerde Gereksiz Pluginler Kullanmıyoruz.

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizim 500 TL İle Başladğımızı Da Kim Söylemiş ? En azından Bunlar Gibi Gereksiz Yerlerde Gereksiz Pluginler Kullanmıyoruz.
:) Gereksiz plugin mi çok güldüm Sunucu'da herhangi bi' yetkim yok fakat arkasındayım, sizin gibiler kıskançlıktan çatlıyolar, "BALTA'lamaya" devam et Konu için daha iyi hep üstte olur fena mı? daha çok kişi görür. :)

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Saten Geçen Eleştiri yapmıştım Heralde İlk açtığınızdan Dolayıdır Hatalarınız Tekrar Kontrol edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...