PirateSK

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hamachili sunucumda çalıştırabiliyorum. Fakat nitradoya attığım zaman çalıştıramıyorum bu addonu..
Hamachili sunucumdaki tüm eklentiler nitradodaki panelimde de bulunmakta..

PirateSK nin extra istediği bir eklenti göremedim. Zaten isteseydi hamachili sunucuda çalışmazdı.. World Edit ve World Guard sürümleri her iki sunucuda da aynı.
Ne önerirsiniz? Ne denemeliyim..

İyi forumlar..

karahanio

Peki Hocam
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun Hamachi üzerinden veya başka bir şey üzerinden açılmasının bu konuda hiçbir etkisi olmaz. İlk iş eklentilerin sürümünün aynı olduğunu kontrol edin, eğer eminseniz sunucu modüllerinizin aynı ve sürümlerinin de aynı olduğuna emin olun. Bunların hiç biri işinize yaramadıysa sunucunuzun Java sürümünü Java 8 olarak ayarlayın. Yeni eklentilerin çoğunda Lambda Expressions kullanıldığından ötürü hatanın sebebi böyle basit bir şey olabilir.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Craftbukkitlerinin farklı olduğundan emindim zaten onların sürümlerine bakayım dedim. Aralarında çok büyük fark yok 1.8.8 craft bukkitin 2 farklı sürümü..
paperspigot a geçmeyi düşünüyorum sizce o zaman düzelir mi? Daha doğrusu piratesk yı paperspigot üzerinde denemiş olan var mı?

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
PirateSK eski bir addon, WorldEdit işleri için en iyisi SkStuff.

Örneğin schematic:
PHP:
set {_session} to new edit session in player's world with limit -1 #sınırsız
paste schematic "plugins/WorldEdit/schematics/SchematicAdi" at player using {_session}
edit session blok limiti ve 2. satırın sonuna "without air" eklersen schematic içinde ki hava bloklarını yapıştırmaz.

Son düzenleme:

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
PirateSK eski bir addon, WorldEdit işleri için en iyisi SkStuff.

Örneğin schematic:
PHP:
set {_session} to new edit session in player's world with limit -1 #sınırsız
paste schematic "plugins/WorldEdit/schematics/SchematicAdi" at player using {_session}
edit session blok limiti ve 2. satırın sonuna "without air" eklersen schematic içinde ki hava bloklarını yapıştırmaz.
SkStuff ile belirli bir kordinata şematik yapıştırma yapabiliyor muyuz?
Edit
Düzelttim. Paperspgiotta PirateSK sorun yaratmıyor. Fakat nitradoya attığımda durum değişiklik gösterir mi bilmiyorum.

Yardım etmeyi denemiş olanlara teşekkürler.

Son düzenleme:

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki neden PirateSK? SkStuff kullanırsan daha çok özelliğe sahip olursun ve daha işlev olur. Verdiğim örnek kodun içinde ki player bir koordinat zaten. player yerine location -879, 60, 100 yazarsan da olur.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki neden PirateSK? SkStuff kullanırsan daha çok özelliğe sahip olursun ve daha işlev olur. Verdiğim örnek kodun içinde ki player bir koordinat zaten. player yerine location -879, 60, 100 yazarsan da olur.
SkStuffum zaten var. Ama yapıştırmayı çalıştıramadığımı hatırlıyorum. Hemen deniyeceğim önerini, ona göre gereksiz olan PirateSK yı silerim..