Pirate RPG | Yeni Oluşacak RPG Sunucusu İçin Yetkili Alımı |

NiceBestNight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hepinize merhabalar arkadaşlar ben NBN. RPG projesi kurmaktayım ee tabii ki tek başımıza olmuyor. Şimdi diyeceksiniz işte herkes açıyor yapamıyor vs vs. şimdiden umut vermeyin vs. Bu Projenin kesinlikle ve kesinlikle hayata geçeceğini bildirmek istiyorum. Bütçe (Para) Sıkıntısı yok. Fakat yanıma ekip arkadaşları arıyorum. Skripter , pluginer,Yönetici build tamamen bana ait arkadaşlar build hakkında uzmanım zaten hikaye ve proje bana ait olacağı için tamamen ona göre bir harita yapıcağım bir sürü hayallerim var zaten küçüklükten beri deniz ve korsanlık hakkında sürü sürü projelerim var. Bana kalsa eğitim olarak kaptanlık bile okurum. Neyse biraz proje hakkında konuşayım projemiz adında anlaşılacağı gibi korsanlık ve deniz hakkında olucak tabii ki 2 Ayrı ülke 2 ayrı grup olucak Korsanlar(denizciler) ve Amiraller(Artık nasıl yazılıyorsa(İngilizler)) Dünya tamamen denizle kaplı olup gerekli şehir kale ve gizli kutsanmış yerler olucak. Konsept ve benzetme olarak Karayip Korsanlarını ön görüyorum. Skripter ve plugin hakkında anlamayan kişilerde bu projede bana destek olabilirler sonuna kadar. Bana uzatılan elin geri çevrilmeceğini bildiririm. Şimdi egolu egolu konuşuyor demiş olabilirsiniz. Kendimi en çok böyle tanıtabilirdim kusura bakmayın.
NOT : tabii ki gemi olucak ve gemi yapmak mümkün olucak :D
DİPNOT: Zamanınızı ayırıp okuduğunuz için teşekkürlerimi sunarım.

ILETISIM
Facebook(Tıkla)

Pesleke42

RedStrafe!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba adım Arda rpg sunuclar hakkında bilgim çoktur Rpg yani Roleplay bilgin nerden geliyodur ? Benim rpg bilgim Arma 3 Altislife dan geliyordur . Skype ekledim pesleke 44 zaten görmüşsündür . Benim diyeceklerim bu kadar .