Piksel Kafalar

Kanalımızı beğendinizmi?

• Harika

Kullanılan: 3 100.0%
  • Fena değil

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bu nasıl kanal? -_-

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

metekills

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bu gün size yeni Youtube kanalımı göstereceğim kanalımızın isminde "x" yerine "ks" olmasının nedeni Google+ ın izin vermemesiydi. Bu arada çektiğim arkadaşın ve benim yaşlarımız 16. Yakında bir grup ile minecraft videosu çekeceğim çok uzatmadan kanalımızı göstereyim:
Lütfen eleştirilerinizi esirgemeyin.:notch:

Hasantu77

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel bir kanalınız var.

iPad cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Hasantu77

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beraber video çekmeyi düşünürmüsünüz?

iPad cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Brooker

OphionTR
En iyi cevaplar
0
En son Among the Sleep'in demosunu oynamıştım, full sürümü çıkmış demek ki. Kanalınızda başarılar dilerim, ancak Among the Sleep videonuzda sesinizi pek duyamadım, oyunun seslerini kısıp kendi sesinizi yükseltebilirsiniz :).

metekills

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En son Among the Sleep'in demosunu oynamıştım, full sürümü çıkmış demek ki. Kanalınızda başarılar dilerim, ancak Among the Sleep videonuzda sesinizi pek duyamadım, oyunun seslerini kısıp kendi sesinizi yükseltebilirsiniz :).
Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederim. Devam videoları düzeltilmiş şekilde olacak arkadaşımı uyardım.:notch:

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Türkiyede Horor Game Oynayan Çok Az Kanal Among The Sleep Mantıklı Olmuş Ve Sürekli Horror Game Oynarsan şu an Türkiyedeki Gammer Kanallarının Yapamadığı bir şey Yapmış Olursun Ayrıca Kanal Büyük İhtimal Tutar... Ama Şuanda Güzel Gidiyor Kanal ...

Son düzenleme:

Brooker

OphionTR
En iyi cevaplar
0
Türkiyede Horor Game Oynayan Çok Az Kanal Among The Sleep Mantıklı Olmuş Ve Sürekli Horor Game Oynarsan şu an Türkiyedeki Gammer Kanallarının Yapamadığı bir şey Yapmış Olursun Ayrıca Kanal Büyük İhtimal Tutar... Ama Şuanda Güzel Gidiyor Kanal ...
horror*