Phoenix Anti-Cheat 2.1 Sürümü ! (İnanılmaz Bir Hile Engelleyici Plugin) Neden Bekliyorsun !

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Videodaki arkadaşın sesini duyunca, nasıl davrandığını işitince bu işin içinde bir şeyler olduğunu sezdim. Ve biraz araştırma yapayım dedim. İşte spigottan 2.5 euroya aldığım NoHacks pluginin classları:

Ve buda phoneix anti cheat'ın classları:

Classlar arasında bir benzerlikmi var yoksa benmi yanlış anlıyorum. Plugin sahibine rapor edildi. Bir benzerlik olup olmadığına o karar versin.

Ayrıca her 2 plugindede saçma sapan Knocback sebebiyle atılma hataları var. Anlamam buda biraz yardımcı oldu.

Son düzenleme:

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videodaki arkadaşın sesini duyunca, nasıl davrandığını işitince bu işin içinde bir şeyler olduğunu sezdim. Ve biraz araştırma yapayım dedim. İşte spigottan 2.5 euroya aldığım NoHacks pluginin classları:

Classlar arasında bir benzerlikmi var yoksa benmi yanlış anlıyorum. Plugin sahibine rapor edildi. Bir benzerlik olup olmadığına o karar versin.

burada neden ıngılıce yazıyo dıye merak ettım bu resimide atarsan sevınırım...

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ayrıca her 2 plugindede saçma sapan Knocback sebebiyle atılma hataları var. Anlamam buda biraz yardımcı oldu.
Güzel bir tespit fakat onların neden olduğunu bilmeden konuşma bence :)
İyi araştır bakayım onlar ProtocolLib API'si mi deilmi :)
O da ProtocolLib API'si kullanınca farklı mı olması gerekiyor dostum :)

Eğer hala inanmadıysan bak bakalım AuraCheck mi ne öyle bi adı var onun kaynak koduna aynı şey var :)
Ve üstelik 1.1 sürümünde NoKnockback gereksiz yere atmıyor :)
[DOUBLEPOST=1428843030,1428842950][/DOUBLEPOST]

burada neden ıngılıce yazıyo dıye merak ettım bu resimide atarsan sevınırım...
O daha bitmedi ve Anti Chest-ESP'nin kısmı o :)
Hatta 1 dakka kodlarını atayım:
PHP:
    public static void setupChestHide(){
        Bukkit.getScheduler().scheduleSyncRepeatingTask(Main.getThisPlugin(), new Runnable(){
            public void run(){
                for(World world : Bukkit.getWorlds()){
                    for(Chunk c : world.getLoadedChunks()){
                        for(BlockState b : c.getTileEntities()){
                            if(b instanceof Chest){
                                Chest chest = (Chest) b;
                                chest.getBlockInventory().clear();
                                if(testCanSeeChest(chest.getLocation().getBlock())){
                                     Bukkit.broadcastMessage("§ayou can see chest");
                                    //chest.setType(Material.CHEST);
                                }else{
                                    Bukkit.broadcastMessage("§cyou can't see chest");
                                    //chest.getLocation().getBlock().setType(Material.STAINED_CLAY);
                                }
                            }
                        }
                    }
                }
            }
        }, 20L, 20L);
    }

@SuppressWarnings("deprecation")
    public static boolean testCanSeeChest(Block chest){
        boolean testing = false;
        for(Player p : Bukkit.getOnlinePlayers()){
            if(canSee(p, chest.getLocation())){
                testing = true;
            }
        }
        if(testing){
            return true;
        }
        return false;
    }

//Testing if a player can see a block
    public static boolean canSee(Player player, Location loc2)
    {
       Location loc1 = player.getEyeLocation();
       return ((CraftWorld)loc1.getWorld()).getHandle().a(Vec3D.a(loc1.getX(), loc1.getY() -
       player.getEyeHeight(), loc1.getZ()), Vec3D.a(loc2.getX(), loc2.getY(), loc2.getZ())) == null;
    }
Bunda bir sorun olduğu için bitiremedim
En alttaki canSee kısmı bana ait deil ve orda sorun var :S

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Güzel bir tespit fakat onların neden olduğunu bilmeden konuşma bence :)
İyi araştır bakayım onlar ProtocolLib API'si mi deilmi :)
O da ProtocolLib API'si kullanınca farklı mı olması gerekiyor dostum :)

Eğer hala inanmadıysan bak bakalım AuraCheck mi ne öyle bi adı var onun kaynak koduna aynı şey var :)
Ve üstelik 1.1 sürümünde NoKnockback gereksiz yere atmıyor :)
[DOUBLEPOST=1428843030,1428842950][/DOUBLEPOST]
O daha bitmedi ve Anti Chest-ESP'nin kısmı o :)
Dediğim gibi plugin sahibi kontrol etsin çünkü ben yanlış anlıyor olabilirim. Fakat pluginlerin kaynak kodlarının birbirine bu kadar benzemesi şaşırtıcı. Özellikle eski NoHacks sürümlerinide kontrol ettim onlarla nerdeyse boyut bile bile aynı (30+ kb). Eğer sıfırdan kendi yazdığın bir pluginse takdir ederim. Ama emek hırsızlığı varsa konunu kaldırmanı tavsiye ederim.

Ayrıca Knockbacki denedim son sürümdede attı.

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediğim gibi plugin sahibi kontrol etsin çünkü ben yanlış anlıyor olabilirim. Fakat pluginlerin kaynak kodlarının birbirine bu kadar benzemesi şaşırtıcı. Özellikle eski NoHacks sürümlerinide kontrol ettim onlarla nerdeyse boyut bile bile aynı (30+ kb). Eğer sıfırdan kendi yazdığın bir pluginse takdir ederim. Ama emek hırsızlığı varsa konunu kaldırmanı tavsiye ederim.
Benim yaptığım emek hırsızlığı ise o adam da emek hırsızlığı yapıyor çünkü o class'lar ProtocolLib API'sine ait :)
Üstelik knockback'ten bahsetmişsin fakat onda API bile kullanmadım tamemen bana ait :)

Bu arada benim davranışımda ve sesimde ne sorun varmış anlayamadım :)
Yaştan dolayı diyorsan umrumda değil.
Fakat başka birşeyden dolayı ise bilmek isterim :)

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Bunu 100 yerde gördüm, kendin yapmamışsın ayrıca bi NoHacks ile karşılaştır. Sen mi ilk yaptın adam mı :(

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Benim yaptığım emek hırsızlığı ise o adam da emek hırsızlığı yapıyor çünkü o class'lar ProtocolLib API'sine ait :)
Üstelik knockback'ten bahsetmişsin fakat onda API bile kullanmadım tamemen bana ait :)

Bu arada benim davranışımda ve sesimde ne sorun varmış anlayamadım :)
Yaştan dolayı diyorsan umrumda değil.
Fakat başka birşeyden dolayı ise bilmek isterim :)
Ses tonuna bir şey dediğim yok Amerikada bu ses tonuyla birçok iş yapan insanlar var. (15 yaşında Spigot'un en çok satılan pluginini yapmak gibi.) Fakat davranışların ve gereksiz yerde küfürlerin dolayısıyla eleştirdim. Önemli bir plugin tanıtıyorsun daha ciddi davranabilirdin.

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ses tonuna bir şey dediğim yok Amerikada bu ses tonuyla birçok iş yapan insanlar var. (15 yaşında Spigot'un en çok satılan pluginini yapmak gibi.) Fakat davranışların ve gereksiz yerde küfürlerin dolayısıyla eleştirdim. Önemli bir plugin tanıtıyorsun daha ciddi davranabilirdin.
Gereksiz küfürlerim konusunda haklısın :(
Başka bir video çektiğimde daha ciddi davranırım :)

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Gereksiz küfürlerim konusunda haklısın :(
Kill Aura koruması konusunda hala şüphelerim var. Çünkü NoHacks'i satın alalı 6-7 ay oldu ve bir kere bile tespit edemedi. Daima hilesiz olanı atıyordu plugin bildiğin ters işliyordu :p Ama bu plugin o konuda başarılı.

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu 100 yerde gördüm, kendin yapmamışsın ayrıca bi NoHacks ile karşılaştır. Sen mi ilk yaptın adam mı :(
Hadi dostum o zaman benim yapmadığımı kanıtla :)
Class isimlerinin aynı olması bir şey değiştirmez onlar ProtocolLib API'si :)
Kill Aura koruması konusunda hala şüphelerim var. Çünkü NoHacks'i satın alalı 6-7 ay oldu ve bir kere bile tespit edemedi. Daima hilesiz olanı atıyordu plugin bildiğin ters işliyordu :p Ama bu plugin o konuda başarılı.
Şüphelisin ve bunun başarılı olduğunu düşünüyorsun.Sanırım birşeyi yanlış anladım :S

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Hadi dostum o zaman benim yapmadığımı kanıtla :)
Class isimlerinin aynı olması bir şey değiştirmez onlar ProtocolLib API'si :)

Şüphelisin ve bunun başarılı olduğunu düşünüyorsun.Sanırım birşeyi yanlış anladım :S
NoHacks mi senden alıntı yaptı senmi ondan bu konuda aslında :p Şaka bir yana NoHacks'in eski sürümlerinde belki tespit işlemi başarılı olabilir ama şu an kesinlikle başarısız ve satışlarda durdu zaten.

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Kardeşim çok güzel.

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
NoHacks mi senden alıntı yaptı senmi ondan bu konuda aslında :p Şaka bir yana NoHacks'in eski sürümlerinde belki tespit işlemi başarılı olabilir ama şu an kesinlikle başarısız ve satışlarda durdu zaten.
Bu konuda da haklısın NoHacks gereksiz yere atıp duruyor :S
NOT: Benimkinin herhangi bir gereksiz atma gibi durumu olursa söyleyin sorunu bulup düzelteyim.

CoolPeople

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Muhammed2188 bunu kendin yaptın mı, yapmadın mı? sorusu benim için o kadar önemli değil.
Benim ilgilendiğim pluginin işlevi ve çalışma şeklidir.

Çalışma şeklinde bir hata tespit ettik:
Bizzat bunu denedik 10larca defa!
Arkanızda blok olduğu zaman savaşırken noknockback diye atıyor ve hilesiz denedik buna bir çözüm bulursunuz inşallah!