PayitahtSurvival | 1.8 | Boss | Sut Inekleri | Kasalar | XPSakla | SIFIRLANDI 28.12.2018 AKTIF | IP: 185.242.115.240:40044 |

Cansuuuu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu aktif durumda güzel gidiyor beğendim. eski soırunlar giderilmiş tüm -ler +ya çevrilmiş . oynanmaya değer bir sunucu.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı aşırı göz yoruyor (bana göre)
Sunucu içinde tek farklılık uçan halı gördüm umarım güzel birşeye benziyordur.
Başarılar
10/7

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı aşırı göz yoruyor (bana göre)
Sunucu içinde tek farklılık uçan halı gördüm umarım güzel birşeye benziyordur.
Başarılar
10/7
Uçan halıyı en yüksek vip alıyor sadece ve herkes alırken millet onla sizi içine alıp yüksekten düşürebiliyor felan idi trollüyordu yani kısacası " TRASH "

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uçan halı bazı bug lar nedeniyle kaldırıldı çözüldüğünde tekrar eklenecek.​

AkdenizliMOff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rehberleri Güzel Secmelisiniz.

Konu Tasarıma Cok Aşırıya Gitmiş Biraz Daha Göze Batmamalıydı
10/8
:)

TjeKAve10101

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu pek beyen medin admin yardımı var gibi ve sunucu hep çöküyor

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
sunucu pek beyen medin admin yardımı var gibi ve sunucu hep çöküyor
Bana daha çok kötülemek için açılmış bir hesapsınız gibi geldi ayrıca lütfen Türkçemizi düzgün kullanalım (Kısaca Türkçeyi Katlettiniz :( ).

- yönler
-Konu tasarımı hoş duruyor fakat çok uzun kısaltmanız gerek bence
-oraya yazmışsınız lol rütbeleri diye arkadaş uyarmış csgo rütbeleri diye siz bunu görmüşsünüz fakat hala düzeltmemişsiniz konuyu (rütbeleri değiştirdiysen bilmem tabi sunucuya girmedim)
-daha iyi bir hosting seçmenizi tavisye ederim dandik bir hosting bulmuşsunuz galiba port a bakarsak şayet hostinglerin %99 u XXX.hostingadı.com gibi domainler veriyor ücretsiz ve böyle port veren bir hosting hatırlamıyorum hatta bi kaç hosting dışında portlu sunucu satan bir hosting de hatırlamıyorum diyebilirim sunucuyu daha iyi yerlere getirmek istiyorsanız 'kodzer,rabisu,batihost' gibi genel bilinen yada yeni yeni hosting olan sunucuları denemenizi tavsiye ederim en azından daha düzgün bir ip niz olur

+ yönler
+ pek + yönünü göremedim ama yorumlardan okuduğum kadarı ile kendinizi geliştirmeye çalışıyormuşsunuz sizcede artık survival ların 1.8 olması sıkıcı gelmiyormu ? 1.12 veya 1.11 fln yaparak açsaydınız sunucu bir farkınız olabilirdi diyer sunuculardan :D bu daha çok - gibi oldu ama neyse
+ buildler hoş onun dışında övebileceğim bi özellik göremedim konuda

Ekstra
# Konu tasarımınızı sunucuya özellik ekleyip kaldırmanıza göre düzenlemenizi öneririm

BAŞARILAR