PayitahtSurvival | 1.8 | Boss | Sut Inekleri | Kasalar | XPSakla | SIFIRLANDI 28.12.2018 AKTIF | IP: 185.242.115.240:40044 |

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
[+] Jobs /jobs
[+] Açık Artırma /auc
[+] sanal market /market
[Admin Market] mevcut /shop yada /warp market
ve skorboard eklendi.​

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server güzel yerlere gidebilirdi belki ama rehber kitlesini adam gibi seçselerdi.
Hele bi Lastshot isimli rehber var resmen ağzının suyu aka aka bekliyor biri bir şey desede mute atsam diye. "Lan" kelimesi bile mute.
Hele bide Cansuu diye fake var "Annen yalasın" dedi 3 dk yedi.Ben dedim " 30 dk" attı baya hoş bir şey he helal olsun.

Son düzenleme:

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/rehber komutunda kurucuya küfür sınırsız iken kendini bi şey sanan LastShot isimli rehber kendine olanlara 9999999999dk atıyor efsane rehber kesinlikle girmenizi önermem beyler emekleriniz boşa gider hile kol geziyor en basit şekilde engellenebilecek olan noslowdown bile çalışıyor serverda gerisini siz düşünün.

Cansuuuu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server güzel yerlere gidebilirdi belki ama rehber kitlesini adam gibi seçselerdi.
Hele bi Lastshot isimli rehber var resmen ağzının suyu aka aka bekliyor biri bir şey desede mute atsam diye. "Lan" kelimesi bile mute.
Hele bide Cansuu diye fake var "Annen yalasın" dedi 3 dk yedi.Ben dedim " 30 dk" attı baya hoş bir şey he helal olsun.
ah canım benim ya =)

Cansuuuu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar!
Sunucunuz da açıldığından beri oynuyorum. ve artık son vermenin zamanı geldiğini anladım.
Sunucunuzun +larını ve -lerini içeren bir yazı yazmak istedim.
Gelişmekte olan bir sunucu olduğunuz için fazla önemsememenizi öneriyorum.

+larından başlayalım.
1-Kurucunun sunucuyu geliştirme çabasında olması.
2-Konunun güzel hazırlınmış olması ve oyuncu çekmesi.
-lere başlayalım =)
1-Forumda belirtildiği gibi boss mevcut ama sadece NPC olarak sınırlı =)
2-Swde gelişmek aşırı kolay 10 dk da p4 yapabilirsiniz emek vermek istiyenlere uygun değil.
3-İnek plugini başarılı ama alıntı olması üzücü.İyi para kazandırıyor ama para harcayacak bir yer mevcut değil.
4-Forumda belirtilen dünyada bulunan spawnerleri kıramazsınız yazısı geçerli değil. her sp kırılabiliyor.
5-Forumda belirttiğiniz gibi sunucunuzda eventler yapılmıyor. o konuda ilginiz oldukça düşük.
6-/vote komutu dediğiniz halde hala gelmesini bekliyoruz vote açıldı ama anahtar vermiyor =)
7-yeni nesil coin sistemi 2012 den beri mevcut malesef bence yeniliğini yitirmiş olmalı.
8-/ucan halı forumda "yazarak yucan halınızla seahat edebilir" olarak gösteriliyor ama sadece p2w şeklinde mevcut.
9-19 adet lol rütbeleri demişsiniz ama sunucunuzun rütbesinden haberiniz yok kendisi CS:GO rütbesidir =)
10-Kasalarınız yeni nesil değil kasa anahtarını elde etmek için salona gidip modemin reset tuşuna basmam yeterli oluyor.
11-Mobların iç içe girmesi anlamlı ve güzel bi plugin olmasına rağmen barışçıl moblarda iç içe girme durumunda kapamanızı ilk gün belirttim. istek olduğu halde kale alınmadım.
12-at sistemi sadece cok özellik görünsün diye yapılmış bir ekleti olarak görüyorum.
13-Builder 10 üzerinden 6 alır
Kendi fikrimce yakın zamanda kapanacak sıradan acemi bir sunucu. Genede elinize sağlık oynarken sıkılsam da muhabbeti saran LastShot arkadaşıma teşekkürler!
İyi bir yerlere gelmeniz dileğiyle Poyraz bey.

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Cansuuuu yorumların için teşekkürler.

1- Boss pluginimiz bu gün bitip ekleniyor.
2- Zorlaştıracak bi sistem biliyosanız zorlaştıralım.
3- Harcayacak yer rütbeler var + yeni inek alabilirsiniz + spawner alabilirsiniz.
4- Evet o sistemi kaldırdık.
5- Eventlerimiz 2-3 gün içinde tam otomatik olup gelişmiş bildirim sistemiyle otomatik yapılacaktır.
6- /vote komutunu bi türlü yapamadık ödül vermiyor kaldırmayı düşünüyorum :(
7- coinsistemimize başka fikir bulamadık yani birazcık coinleri birleştirme gibi bi sistem bulduk. (yeni fikirlere açığız bu sistem için)
8- /ucan halıyı viplere vericeğimi belirtmemişim kusura bakmayın.
9- 19 adet lol rütbesi demiştim ben internete lol rütbeleri yazdığımda bu çıkmıştı, tamamen internetin azizliği :)
10- Kasalarımız o anlamda yeni nesil demedim kasa çeşitliliğini kastetmiştim
11- Barışcıl mobların iç içe girmesini kapatmam performansı düşürecektir. (inek,tavuk,koyun spawnerlerinden dolayı.)
12- At sistemi survivalda sevdiğim bi özellik olduğu için ekledim.
13- 10/6 :D tşkler
"Kendi fikrimce yakın zamanda kapanacak sıradan acemi bir sunucu. Genede elinize sağlık oynarken sıkılsam da muhabbeti saran LastShot arkadaşıma teşekkürler! " demişsiniz saygı duyarım. ben sunucumu kalıcı yapmakda kararlıyım.​

Cansuuuu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Cansuuuu yorumların için teşekkürler.

1- Boss pluginimiz bu gün bitip ekleniyor.
2- Zorlaştıracak bi sistem biliyosanız zorlaştıralım.
3- Harcayacak yer rütbeler var + yeni inek alabilirsiniz + spawner alabilirsiniz.
4- Evet o sistemi kaldırdık.
5- Eventlerimiz 2-3 gün içinde tam otomatik olup gelişmiş bildirim sistemiyle otomatik yapılacaktır.
6- /vote komutunu bi türlü yapamadık ödül vermiyor kaldırmayı düşünüyorum :(
7- coinsistemimize başka fikir bulamadık yani birazcık coinleri birleştirme gibi bi sistem bulduk. (yeni fikirlere açığız bu sistem için)
8- /ucan halıyı viplere vericeğimi belirtmemişim kusura bakmayın.
9- 19 adet lol rütbesi demiştim ben internete lol rütbeleri yazdığımda bu çıkmıştı, tamamen internetin azizliği :)
10- Kasalarımız o anlamda yeni nesil demedim kasa çeşitliliğini kastetmiştim
11- Barışcıl mobların iç içe girmesini kapatmam performansı düşürecektir. (inek,tavuk,koyun spawnerlerinden dolayı.)
12- At sistemi survivalda sevdiğim bi özellik olduğu için ekledim.
13- 10/6 :D tşkler
"Kendi fikrimce yakın zamanda kapanacak sıradan acemi bir sunucu. Genede elinize sağlık oynarken sıkılsam da muhabbeti saran LastShot arkadaşıma teşekkürler! " demişsiniz saygı duyarım. ben sunucumu kalıcı yapmakda kararlıyım.​
Cevabınız için teşekkürler. Emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle.

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cevabınız için teşekkürler. Emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle.
Emek ? Çoğu plugin boynercraftla aynı hatta ben düşünüyorum boynercraft hep isim değiştiriyor diye karalandığı için yeni başlangıç yapmış olabilir.

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Blurrez foruma bakarsan bir çoğu boynercraftın pluginlerini kullanıyor.
karalama çalışmalarını bırakıp, beğenmediğin özelliklerini yada bize değişik fikirler söylersen sunucuyu daha iyi yerlere getirebiliriz.​

Blurrez

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beğenmediğim yerleri yukarlarda söyledim sözde rehberiniz kendini bir şey sanıp perma gag atıyor . emekler direk çöp oluyor

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam servere bi girip bakayım dedim, girebilmek için 10 takla attım genede giremedim bir çalışmamı var kapalı sanırım ?