Paws-MMORPG /5 Sınıf/Yetenekler/Pets/Dungeon/yüzük,koyle, özel itemler/ [Kapalı Beta için başvuru]

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kim ne derse desin siz devam edin. Betası bile insanı sarıyor. Başarılı bir çalışma olacak gibi.

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yüzüklerin özelliklerine bir örnek;
(Çantamda 3 tane para birimi (bozuk para, kağıt para ve para torbası), kolye ve eldiven şekillerinide görebilirsiniz.)

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi bende texturada hata oldu düzelmiyo yardim için skypeyi vermisin

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
texturedeki bazı moblar, sırayla: zombi, iskelet, demirci ve 3 tane binek ( domuz, iskelet at ve gökkuşağı atı (LOL) )

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2-3 hafta içinde beta sürecine geçmeyi planlıyoruz.
Özelliklerin hepsini konuya yazamadım. 4 hotbar arası geçiş yapma gibi küçük ama önemli özellikler var. Böylece yeteneklerin hepsi hotbara sığabilir.
Özelliklerin ve haritanın hepsini görmek için ziyaret edebilirsiniz ama henüz oynayamazsınız. Oyunda olursam ilgilenmeye çalışırım. :)
Yoyo ben YakuzaCZ nerden betaya falan katılcaz anlamadım ben :D

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sever neden white list oldu bi sorumdaha betada white list alinmamizmi lazim ben bildihim betada white list olmicakta

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bi problem oldu ve bütün yetenekler ve sınıflar kullanılmaz halde, bizde baştan yapma kararı aldık hemde daha çok özellikle.
Mesela açlık barınız mananızı göstericek, sağda sınıf, seviye, exp, mana, can görebilceğiniz bi tablo olacak ve yetenek sistemi tamamen yenilenicek.
Fakat bu betanın gecikmesine neden olucak, gelişmeleri burdan sizinle paylaşıcam.
Beta açıldığında açık beta olucak yani whitelist olmayacak. Gecikme için üzgünüm. :(

NeoncraftTrTr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardesım Istersen Yardım Edebılırım WhıteLıste Ekle Ismım Gandalf :) skype facebook:enginbalkaymak yaz çıkar :p

Kardesım Istersen Yardım Edebılırım WhıteLıste Ekle Ismım Gandalf :) skype facebook:enginbalkaymak yaz çıkar :p
arkadaslar bu arada baskalarının serverınede olablr :)

DarkPassengerTr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Beni Serverına Mimar Olarak Alırmısın Adım DarkPassengerTr

By.MeteMiné

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2-3 hafta içinde beta sürecine geçmeyi planlıyoruz.
Özelliklerin hepsini konuya yazamadım. 4 hotbar arası geçiş yapma gibi küçük ama önemli özellikler var. Böylece yeteneklerin hepsi hotbara sığabilir.
Özelliklerin ve haritanın hepsini görmek için ziyaret edebilirsiniz ama henüz oynayamazsınız. Oyunda olursam ilgilenmeye çalışırım. :)
Hocam Oyundasın bi gezsem yoyo şuanda Nick Jalt

Yertekin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
whiteliste eklersen çok memnun olurum yoyo (toto) :) nickim : BayDomuz tanırsın zaten

utkuak

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura bakma ama orta cagda arabami olur?
Oyun mekaniklerine uyduğu süreci binek olarak araba eklemede bi sakınca görmüyorum.
Ayrıca arabayı sevmediysen kullanmayabilirsin onun yerini alabilecek birçok binek pet türü olucak. :)