PARSBT l Eirenes l Organic Ev , Maymun , Kedi [FREE]

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Gerçekten hoş bir çalışma, tebrikler :alkış:

RyuTakeo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kedi ve maymun onlarin degil 3d modelleme prgorami var. tf3d bilginiz olsun pars bt ile ilgili cok ifsa var amacaim. huzursuzluk cikarmak degil yalan soylemesinler o organiclerin hepsi neden tastan çünki dedigim programda yapiti yani modeli taştan çıkariyor neyse esenlikler

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
kedi ve maymun onlarin degil 3d modelleme prgorami var. tf3d bilginiz olsun pars bt ile ilgili cok ifsa var amacaim. huzursuzluk cikarmak degil yalan soylemesinler o organiclerin hepsi neden tastan çünki dedigim programda yapiti yani modeli taştan çıkariyor neyse esenlikler
İyide bunu biz açıkladık canlı yayında ifsa deilki bu ayni zamanda bugüne kadar 4 kere fln kullandık belki 5 onlarda böyle tastan belli oluyor zaten... ayni zamanda kendi organiclerimiz bunlardan iyi bir ara video filen çekeriz.

RyuTakeo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyide bunu biz açıkladık canlı yayında ifsa deilki bu ayni zamanda bugüne kadar 4 kere fln kullandık belki 5 onlarda böyle tastan belli oluyor zaten... ayni zamanda kendi organiclerimiz bunlardan iyi bir ara video filen çekeriz.
yok yani yanlış anlamada organiclerim yazmışta kendim yapmtım denişte onun için k.b dostum

Architectus

En iyi cevaplar
0
yok yani yanlış anlamada organiclerim yazmışta kendim yapmtım denişte onun için k.b dostum
yanlız doğru minecraftta ilk defa o yaptı.. ama eliyle yapmadı.
burda zaten bir yanlışlık yok blok koyarak yaptım dememişki neyse n.p

RyuMoroi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yanlız doğru minecraftta ilk defa o yaptı.. ama eliyle yapmadı.
burda zaten bir yanlışlık yok blok koyarak yaptım dememişki neyse n.p
:D İyi güzel diyecektim az daha ama olayı gördüm. Kusura bakmada bydemir06 kullanınca emek hırsızı burada kullanınca aaaaa " eliyle yaptım blok koyarak yaptım dememiş. "
---BENİM---- demek sahiplik bildirgesidir. Orta okul itibari ile lise döneminde verilen temel derslerdir. Burada boş konuşmayalım sonra millete laf ediyorsunuz.
Bakınız;
Benim kalemim.
Benim kağıdım.
Koşarken yapt(ım).
Koşarken yap(tı).
Onun kalemi.

Tamam galiba anlaya bilme yeteneğin vardır. Daha fazla kıvırmaya gerek yok.

Architectus

En iyi cevaplar
0
:D İyi güzel diyecektim az daha ama olayı gördüm. Kusura bakmada bydemir06 kullanınca emek hırsızı burada kullanınca aaaaa " eliyle yaptım blok koyarak yaptım dememiş. "
---BENİM---- demek sahiplik bildirgesidir. Orta okul itibari ile lise döneminde verilen temel derslerdir. Burada boş konuşmayalım sonra millete laf ediyorsunuz.
Bakınız;
Benim kalemim.
Benim kağıdım.
Koşarken yapt(ım).
Koşarken yap(tı).
Onun kalemi.

bak anlamadın galiba onunki modelleme değil...

o direk almış schematic mcde başkasının yapılan..

gördüğün üzere bunlar taşlardan oluşuyor...

bunu anlamak zor olmasa gerek sana bir 3D modelleme ile yaptım dediği bir resim atarım daha onun detaylarını o şekilde çıkaran modelleri kaldıran sistem yok daha benimki max 512 kaldırdı onunki %1500 resmen...

ayrıca Mcde evet o yaptı fakat dünyada o yapmadı lakin metin böyle değil metin direk mcde yapılmışı aldı aynı zamanda dediğim gibi organicde yapabiliyoruz tamam metin gene organic yapabiliyor ama yaptığı bir organic internettikiyle birebir aynı yaptım dediği ağaç birebir aynı
modellemeler birebir aynı hiçbirzaman çıkartamaz kullanmadıysan anlayamazsın...

RyuMoroi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Onun benim diyeceğine ikinizin ki de aynı renk sonuç olarak.

Architectus

En iyi cevaplar
0
Onun benim diyeceğine ikinizin ki de aynı renk sonuç olarak.
bak anlatamıyoruz galiba bazı filimlerde ejderha görürsün bunlar satın alır kendisi kullanır
birde filimler vardır o ejderi çalar filmine koyar ben yaptım der anladın'mı farkı ?

NeoN_Hunter

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakınız;
Benim kalemim.
Benim kağıdım.
Koşarken yapt(ım).
Koşarken yap(tı).
Onun kalemi.

-bil ekini ayrı yazmış @bydemir06 is back
@LifeTaker