ParsBT - Kükremek için sertliğe gerek yok!

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Eline sağlık. Emek sarfetmişsin belli ama ben pek beğenmedim. Detayları inceleyince hoş, desenler olsun, diş yapısı olsun, kulak olsun, güzel görünüyorlar ayrı ayrı. Ama genelde bir sıkıntı var. Kafa şekli olmamış gibi. Yanakları yok kaplanın. Ya da parsın.

Surat şekli bu tarz olmalı. Yanakları var çok güzel.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Eline sağlık. Emek sarfetmişsin belli ama ben pek beğenmedim. Detayları inceleyince hoş, desenler olsun, diş yapısı olsun, kulak olsun, güzel görünüyorlar ayrı ayrı. Ama genelde bir sıkıntı var. Kafa şekli olmamış gibi. Yanakları yok kaplanın. Ya da parsın.

Surat şekli bu tarz olmalı. Yanakları var çok güzel.
hocam bunu sizmi yaptınız gayet hoş görünüyor arkadaşımızda elinden geleni yapmış :) öneriniz için teşekkür ederim yakında yenisi yaptırılabilir.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
hocam bunu sizmi yaptınız gayet hoş görünüyor arkadaşımızda elinden geleni yapmış :) öneriniz için teşekkür ederim yakında yenisi yaptırılabilir.
Yok hayır ben anlamam bu işlerden, internetten buldum işte :)
Önemli olan sizin ne yaptığınız. Başarılar diliyorum yolunuz açık olsun.

nothingelsematters

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnternet'te tam olarak aynı pozda profesyonel pars çizimleri mevcut, bakarak yapılmış olsa gerek, profesyonel bir çizimi taklit eden amatör bir çalışma, text zaten berbat, takımda Harun olduğu sürece bir şey bekleyemezsin zaten, inancı yüzünden insanları dışlayan ve yargılayan bir çomar sonuç olarak. Kendisi ayrıca 2 ay önce Olympos'tan çıkma sebebimdir.

Çizere not : Çalışmalarına devam edersen başarılı olacaksın ben çizer değilim fakat yetenekli olduğunu görüyorum derdim seninle değil, avatarının hakkını ver ve sadece inancından dolayı insanları yargılayan üye barındıran bir takıma çalışma.

Son düzenleme: