Pars Team | HD Wallpaper Design #2

Elxraich

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Pars Team
Yeni Nesil Mimari & Tasarım Ekibi!

Merhabalar, Ben Pars Team Grafiker'i Aydın Çetin. Pars Team'ın logosu ile hazırlamış olduğum wallpaper'i sizlere sunmak istedim. Ekibimize alımlar 1 veya 2 gün içinde başlayacaktır. Kriterleri iyi olan mimarlar veya grafikerler ekibe katılma şansı yakalayabilir! Sadece sabırla bekleyin.

Wallpaper :
HD : http://i.hizliresim.com/EJm8V9.png

Pars Team ; Hayırlı Ramazanlar Diler.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hem güzel hem sade beğendim. Ama builder takımı olduğunuzu belli edecek bir şey yapsaydınız daha iyi olurdu

Elxraich

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tek bir modelleme olmadan C4D laytruum açıp text yazıp şotofoktan hazır efektler eklediğinizde grafiker olmuyorsunuz arkadaşım.
Yenisin herhalde. Yeniysen sana göre başarılı.
İnsanların yeteneklerini sınayacak kadar gelişmedin, bilgine.

hem güzel hem sade beğendim. Ama builder takımı olduğunuzu belli edecek bir şey yapsaydınız daha iyi olurdu
Teşekkürler. Birdahakine dikkat ederim.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Tasarımın gerçekten hoş arka planı daha iyi geliştirebilirsin belki ufaktan bir ışıklandırma gibi ?
"takımı" kısmı çok kara olmuş altından üstünden yanlarından falan böyle bi ışık göster ona

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1900x1200 ; Photoshop'tan istenilen boyuta ayarlanılabilir.
1) 1900x1200 16:9 standart monitörlerde stretching yapar. 2009'dan önceki monitörler için wp yapmıyorsan o boyut işe yaramaz.
2) Ciddiysen bayağı üzüldüm açıkçası. Tamamen vektör bir çalışma değilse boyutu ikiye katlamam pikselleri saymama neden olur :( :( Ki tamamen vektör bir çalışma değil. Bu da HD olmadığını piksel piksel anadolu bir çalışma olduğu anlamına gelir.
3 ) 1900x1200 de değil zaten http://prntscr.com/bjxr3u

1920x1080 çalışmalar hd sayılır, hatta artık o da hd sayılmıyor.

Son düzenleme:

Elxraich

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1) 1900x1200 16:9 standart monitörlerde stretching yapar. 2009'dan önceki monitörler için wp yapmıyorsan o boyut işe yaramaz.
2) Ciddiysen bayağı üzüldüm açıkçası. Tamamen vektör bir çalışma değilse boyutu ikiye katlamam pikselleri saymama neden olur :( :( Ki tamamen vektör bir çalışma değil. Bu da HD olmadığını piksel piksel anadolu bir çalışma olduğu anlamına gelir.
3 ) 1900x1200 de değil zaten http://prntscr.com/bjxr3u

1920x1080 çalışmalar hd sayılır, hatta artık o da hd sayılmıyor.

Önceki yaptığım çalışma 1900x1600'du pardon. Boyutlarını ayarlamaya unutarak koyuyorum. Ayrıca wallpaper yazılarını dikkate almayın her konuda kullanıyorum. Koyacak isim bulamadığım için wallpaper yazıyorum.

Wallpaper iyi de logonuz çok kötü ya logoyu değiştirin bence
):