Para Vermeden Günde Yaklaşik 200 tik ile ayda yaklaşik 12$ kazanip cloud server ile sunucu açmak!

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tıklama ve video ile kazanıyorum ben. Tıklama ve video ile kazanabiliyorsunuz? Videoları izliyırsunuz sitelere üye oluyorsunuz/ yada beruby bloga tıklıyorsunuz anket dolduruyorsunuz
hmm o zaman bunu konunun altina ekleyeyim bunuda kullana bilir arkadaşlar ben probux tercih ederim ama kullanicinin karari :)

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar zamanında buna çok kafa yormuştum gerci bizdeki site box.to idi bundan daha kalitelidir. 3 5 gün yapıyorsunuz sonra sarmıyor gercekten gozlerinize yazık değmez ki parayı size odedikleride muallak yok sole odedik bole ödedik diye resim koymuslarda ben inanmam gidin bakkala çıraklık yapın daha iyi
Kardeşim bu tur sitelere ptc siteleri denir ve eyer bunla yeterince uraşirsan gunde 5 dolar bile kazana bilirsin... sen uraşmayi sevmiyorsun yorumundan belli lutfen arkadaşlarimizin hevesini yok etme.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hocam bunlar tamamen asparagas hatta bunlarla sen ugrasma diye macro ve botlar mevcut. gerçekten bu şekilde para kazanmayı çok istiyorsan bence bit-mine falan yap en azından ne oldugu belli. ayrıca verdigin site referal satma sistemiyle çalışıyor yani sen bir reklamı izledigin zaman bundan senin haberin yok ama senin satıldıgın üst hesapta para kazanıyor. yani tamamen kölelik. Ama Eger Bu işten zerre para kazanırsan helal olsun derim. ayrıca günde 5$ kazansam bana göndermiyor çünki min gönderme limiti 10$ ..
Nasil çaliştiğini biliyorum ve çekme siniri 10 değil 5$ ayrica referans kiralaya biliyorsun 1$ ra ben 5 adet kiraladim biriktirip.....

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi çalışıyomu bari senin köleler. ? yoksa 3 kere basıp çıkanlardanmı çıktılar
Köle demek pek doğru gelmiyor bana . 3 kere basip çikiyorlar bitanesi 12 tane falan basmiş tamamen şansa bağli kötusude gelebilir iyiside artik kim beni referans olarak kiraladiysa iyi kazaniyo ha :D aslinda eylenceli geliyo bana tiklamakta ref kiralamakta.

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kapitalizim - siyaset - omg[DOUBLEPOST=1412108090,1412108027][/DOUBLEPOST]
arada benim siteyede bassana bişiler falan indir. 10k indirmede 5$verio benimkide
Sirf buna kapitalizim dedin diye bakmiyacağim iğrenç bi karşilaştirma çunki...

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
olum sen kapitalizm yazınca siyaset yaptın diyorsun ben senden daha bişi istemem istesemde biraz oku kendini geliştir falan derim. carpe diem diyoruz foruma takılıyoruz :) tezata gel karşımıza neler çıkıyor ya
Kardeşim sonuçta siyasete giriyomu giriyo resmen bana kölesin dedin dalgami geçiyosun benle ?

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben sna köle demedim sisteme kölelik dedim ayrıca web site sistemine kapitalizim demek siyasete girmez.
Kardeşim sesli konuşmakta bi iletişimdir yada yazmakta isterse mektup olsun isterse elektronik alemde ve ayrica ben ref kiraladim dediğimde kölelerin nasil çikti dedin eee benim refimi kiralayanda var o zaman bende köle olmuş oldum biraz duşun sonra yorumunu yap...

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şimdi sen çok düşündüğün için oluyor bunlar. sen akışına bırak
kendini hakli çikarmak için yazdiğin çok belli. Çok duşunmeden nasil ilerlemeyi planliyorsun ? Sen bu kafayla hep yerinde sayiklarsin haberin olsun...

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bana tıklarsanız 10 dolar veriyorum karşılığında böbrekleri alıyorum alkolsüz arkadaşlar pm...

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bunun yerine gidin sokakta dilenin , daha çok para kazanırsınız :D
Atmin bey şöyle bir durum var Furkan işsizdir.

Adam kendine uğraş arıyor :D

Sokakta dilenmez ama moonwalk filan yaparsa şaşirmam yani. :D

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hmm minecraft kaç dolardı :D

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Doğru söze ne denir :D ben tambir işsizim bugun 50 cent kazandim 2 gunde 1 dolar kazaniyorum yaşasin işsizlik :D
Az önce İntel'e ticket attım sitenizde bir sorun var hiçbir iş ortağına erişemiyorum diye. :D
Adamlar az önce İntel Technology Provider'ın Türkiye sitesini bakıma aldı. :D
Ahaha :D Artık Puanları harcayabilirim :D
Bu arada arkadaşlar CPU veya SSD alımlarınızda doğrudan yapmanıza yardımcı olabilirim.