Painttol sai,Mypaint'i unutun Serif PhotoPlusa geçin!

Sizce program nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    3

YagizCanErtürk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
birçok arkadaşımız çizimlerinde konu başlığında belirttiğim programları kullanıyor.Ancak bu programda hepsi var.Gelin indirmeden önce göz atalım.Program açık kaynak bu yüzden resource hacker benzeri exe editörleri ile pencere boyutlarını butonları hatta yazıları editleme imkanınız var.Türkçe yapmaya uğraşacam ama önce programı çözmem lazım resimlere geçelim.
Program office gibi içinde çeşitli düzenleyici programları mevcut bunlar ana program olan Serif Photoplusu açınca gelir.

Programın genel arayüzü

Diğer özellikleride koyacam ama şimdi işim var artık sonra koyarım.Konuyu açmam lazım indirmek için internete photoplus full indir lazıarak fullprogramlarindir'den indirin.İndirirken cloudu seçin en hızlısı iyi kullanımlar.Deneyenler yorumlarını belirtirse sevinirim.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
80 Dolar Olan Bir Program Free Programdan İyi Olacak Tabikide :p

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Photoshop varken bu kafayı yemek lazım.

DeathLight

En iyi cevaplar
0
Programın ismine bakarsan ve etiketlerine bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.

YagizCanErtürk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Programın ismine bakarsan ve etiketlerine bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.
Amacını anlamadım programı kötülemeye çalışıyorsan bu bana bir şey getirmez ben gayet pro buldum programı yüzlerce kalem çeşiti var ve kendinde kalemini yapabiliyorsun.İstemiyorsan indirmezsin arkadaşım buraya gelipte adobe firmasını övmekle bir şey elde etmezsin anca kendini o programda iyi sanarak postunu kasarsın.İnan bana şu programlar olsun adobenin a'sına gerek kalmaz.Yazıyorum ve bundan sonra çeneni kapat.
-----------
GİMP
İNKSCAPE
SMOOTHDRAW
ART RAGE
PAİNT.NET
AVS PHOTO EDİTOR
TWİSTED BRUSH
FACE FİLTER 3
PHOTOSCAPE
MY PAİNT
PAİNTTOL SAİ
Tabi bukar programı bir arada kullanacak beyin varmı sende onu bilmiyorum.Sen git photoshop cs6 ile takıl.

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Amacını anlamadım programı kötülemeye çalışıyorsan bu bana bir şey getirmez ben gayet pro buldum programı yüzlerce kalem çeşiti var ve kendinde kalemini yapabiliyorsun.İstemiyorsan indirmezsin arkadaşım buraya gelipte adobe firmasını övmekle bir şey elde etmezsin anca kendini o programda iyi sanarak postunu kasarsın.İnan bana şu programlar olsun adobenin a'sına gerek kalmaz.Yazıyorum ve bundan sonra çeneni kapat.
-----------
GİMP
İNKSCAPE
SMOOTHDRAW
ART RAGE
PAİNT.NET
AVS PHOTO EDİTOR
TWİSTED BRUSH
FACE FİLTER 3
PHOTOSCAPE
MY PAİNT
PAİNTTOL SAİ
Tabi bukar programı bir arada kullanacak beyin varmı sende onu bilmiyorum.Sen git photoshop cs6 ile takıl.
@YagizCanErtürk Temsili*

----------------------------------
(İmza)

YagizCanErtürk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu kirlettiniz.Avatarındaki rahibe resminden nasıl bir kişilik olduğun anlaşıyor zaten.

DeathLight

En iyi cevaplar
0

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Program güzel denedim photoshopun kırpılması diyebiliriz.