Paintball

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir kaç kez Paintball a gittim çok beğendim ve kendi ekipmanlarımı alıp oynamak istiyorum istabulda herkesin kendi ekipmanlarını satın aldığı paintball oynayabileceğim gruplar bulunuyormu acaba hep beraber belirli günlerde toplanıyorlar felan airsoft için var ama paintball için türkiyede pek bulamadım :(

DrzL

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer paintball yapılabilecek bir mekan varsa arkadaşlarını toplayıp gidebilirsin , mesela bizim burda var sadece yazları açıyorlar bikaç kişi toplanıp oynuyoruz

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarım böyle şeylerle çok ilgili değilller Yabancı ülkelerde birsürü kişi ekipman almış toplanmışlar bi miktar para verip cephanelerini alıyorlar sadece Türkiyedede Böyle bir şey olsa keşke Paintball Derneği gibi

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Arkadaşlarım böyle şeylerle çok ilgili değilller Yabancı ülkelerde birsürü kişi ekipman almış toplanmışlar bi miktar para verip cephanelerini alıyorlar sadece Türkiyedede Böyle bir şey olsa keşke Paintball Derneği gibi
Yaşın kaç ?

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet bir dünya mekan var anadolu yakasındayım bende ama oynayacak kişi bulamıyorum

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
malesef birde genelde paintball alanlarının verdiği ekipmanlar gerçekten kötü oluyor kıyafetler artık yıkanmaktan incelmiş cırtcırtları tutmuyor maskeler termal değil o firmalara sorduğumdada kendi ekipmanımızla gelsek bile yine onların ekipmanını aldığımız paranın aynısını vereceğimiz söylüyorlar

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
malesef birde genelde paintball alanlarının verdiği ekipmanlar gerçekten kötü oluyor kıyafetler artık yıkanmaktan incelmiş cırtcırtları tutmuyor maskeler termal değil o firmalara sorduğumdada kendi ekipmanımızla gelsek bile yine onların ekipmanını aldığımız paranın aynısını vereceğimiz söylüyorlar
Bende bi ara çok merak sardım bir kaç kişi topladım lazer savaşına gittik 18000 puan kastım 8v8 herkesi sıraya dizdim sonra geri döndük

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
paintball merakı olan 14 yaş ve üstü herkes toplansa böyle bir şey yapılabilir 14 yaş zorunluluğu var türkiyede

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
gerçekten bir kez O silahları eline alınca tutkunu oluyorsun

ComodoGaming

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
işte tutku bu yapmak isteyen her şekilde yapar yakında birsürü ormanlık alan var Bir Marketten Palet alırsın Üzerine Kamuflajlı kumaş kaplarsın gerekirse o bile siper olur[DOUBLEPOST=1432041269,1432041180][/DOUBLEPOST]Paintball İçin gittiğim mekanların çoğu internette yazdıkları yazıları doğru yazmamışları Çok eksikler vardı[DOUBLEPOST=1432041608][/DOUBLEPOST]bu forumda paintballa tutkulu olan varsa toplanır gideriz :D[DOUBLEPOST=1432041833][/DOUBLEPOST]
Düşünsene üstünde SOS falan takıyorsun muzzle takıyorsun çatışmaya gir oh babam oh .d
ohh mis