OyunEsiri / 1.7.X / Play.OyunEsiri.com

Umayy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zorin zaten şu an bir şey yapmıyoruz. Eren'in önceki yorumlarda belirttiği gibi @UcanKofte 'yi bekliyoruz. :)

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiyoğ ben burdayım ama yeni taşındığımız için internet yok ondan dolayı 4-5 gün yokum geldiğimde hazır dosyaları atıp açacağız sunucuyu :)

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
4-5 gün beklicezmi O_O
@Zorinkun 1 saat önce resmin farklıydı yine resim değişmissin :D

SeRoi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverde sanırım lapis var. Acaba lapis koymasanız olmazmı ?

FurkanElite

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bi Bayanın Yapması Gerçekten Çok Güzel bir şey Beklediğim Şey Minecraft 3,5 Yılık Builder ProPluginerim Minigames Uzmanım Spleef TntRun Hg Kurdum Faction Serverler Çok Zevkli Oluyor. Alım Varsa Admin Olmak İstiyorum 9 Server Adminlik Yaptım.Çok Server Falan Açtım... Beni Alsanız Lütfen Bayan [DOUBLEPOST=1408561327,1408561282][/DOUBLEPOST]
Maalesef :( tek sizin istemenizle olmuyor. Genelleme yaparsak birçok kişi lapisli serverda oynamayı tercih ediyor. Nedeni ise daha hızlı gelişmek için.
Bencede Haklısın !

Umayy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
An itibari ile oyun içi düzenlemeler bitmiştir. Plugin paketiyle uğraşıyoruz. En yakın zamanda sunucumuz açılacaktır!

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Köfte'nin eli deydiyse hayır çıkmaz :lol::lol: Şaka bi yana güzel bir sunucu olabilir.Faction sunucular bölümünde spawnına önem veren pek az sunucu var.Sizinki ortalamanın üstünde denilebilir.
Köfteğğğ

Umayy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Köfte'nin eli deydiyse hayır çıkmaz :lol::lol: Şaka bi yana güzel bir sunucu olabilir.Faction sunucular bölümünde spawnına önem veren pek az sunucu var.Sizinki ortalamanın üstünde denilebilir.
Köfteğğğ
Yorumun için çok teşekkür ederim, elimizden geleni ve daha fazlasını yapmaya yapıyoruz ve yapmaya çalışacağız.[DOUBLEPOST=1408592078,1408577856][/DOUBLEPOST]Sunucunun %85'i tamamlandı. En yakın zamanda sizlerleyiz. :)
Edit1: Sunucunun %87'si tamamlandı.

Son düzenleme:

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Sexy Motd kullandığınızı belli etmeseydiniz güzel olabilirdi bir ara servere geleceğim :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi.