Oyundayken Garip Sesler Duyuyorum

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
haa ok sen bunlarımı diyodun bunlar bi zindanın yakınında olduğunda çıkar oyunun orjinal müzikleridir :) bunları şu şekilde kapatabilirsin oyun esnasında esc ye bas orda yukarıdaki ses ayarlarına gel oradan müziği kapatıp bu sesleri giderebilirsin bende kapalı mesela :) eğer yukarıda ses ayarları yoksa orada bi yerde ses ayarları diye sekme vardır ordan ayarlarsın eğer oyunun ingilizceyse music yazar yardımcı olduysam ne mutlu bana

Baarraann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok Teşekkür ederim arkadaşlar oyundan soğumuştum :D sesin kaynağını öğrendiğim iyi oldu :)

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ne demek kapattınmı sesi bu arada ? merak ettim :D

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin duyduğun o çığlık gibi ses.Herobrine'nin yakınlarda olduğunun anlamıdır.Ama herobrine oyundan kaldırıldı ama hala sesleri var.Yada yakında biyerlerde canavar ya da mağara olduğu için öle sesler çıkabilir.

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar minecraft ses dosyasını karıştırdım .minecraft/resources/newsound/ambient/cave dosyası var işte o sesler neyin kaynağı özellikle cave10 garibime gidiyor
evt bende dinledim ve hemen anladım bu sesi kimin çıkardığını: Herobrine
Arkadaşlar bakın o cave 10 dosyasına Herobrine mod u oyunayanlar tanıyacak zaten sesi

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O duyduklarınız ambians seslerdir.Sizlere korku yaşatmak için vardır.Sizleri oyunu yaşatmak içinde.birçok korku oyunlarında çok sık duyabilirsiniz.İşte etraf karanlıksa ya da bir mağaradayasanız hatta yakınınızda bir mağara varsa da o inleme benzeri sesi duyabilirsiniz.Sorun çözüldü.Hurafe ya da Herobrine yok.Sanırım zindanlarla da alakası yok.

Baarraann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben alacağım cevabı aldım Herobrine demeyi bırakın Herobrine ise napalım :D yapcak bişi yok

DeidaraSeras

Marangoz
En iyi cevaplar
0
evet öyleyse hurafe sensin

O duyduklarınız ambians seslerdir.Sizlere korku yaşatmak için vardır.Sizleri oyunu yaşatmak içinde.birçok korku oyunlarında çok sık duyabilirsiniz.İşte etraf karanlıksa ya da bir mağaradayasanız hatta yakınınızda bir mağara varsa da o inleme benzeri sesi duyabilirsiniz.Sorun çözüldü.Hurafe ya da Herobrine yok.Sanırım zindanlarla da alakası yok.

Size Türkçe öğretenin... Ya hurafe ne demek bilmiyor musunuz cidden ?

ardakarakurt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar minecraft ses dosyasını karıştırdım .minecraft/resources/newsound/ambient/cave dosyası var işte o sesler neyin kaynağı özellikle cave10 garibime gidiyor
arkadaşım o madenlerde gelen seslerden gezerken gelir bence nocth onu hrobrine yalanına inanmamız için koydu