Oyuna Ilk Basladıgınızda Yaptıgınız Acemilikler :p

oğuzhan145145

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet arkadaşlar sizinde elbette minecraft hayatına basladıgınızda yaptıgınız acemilikler vardır ornek olarak ben ilk başladıgımda creepırı mutant hıyar sanmıstım :D

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
başarılarda 4 kereste bloğunu birleştir yazıyordu bende yere 4 tahta koydum bunları çalışma masası olacak zannettim:)
bir de zombi vardı zombiyi öldürdüm nadir fırsat demir kılıç çıktı bende minecraftı öğrenene kadar demir kılıç nadir değil zannettim:)

Ichigo Kurosaki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben oynamaya başladığım zaman oyunda creative mode'da iken kapı açamıyordun. 10 dakika oynayıp çıkmıştım.

yaseko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnternetteki craftinglerde 9 yerleştirme yeri vardı.Üretimde 4 olduğu için acaba sürümmü farklı diye düşünüyordum :D

CasCador

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dağı elimle delerek ev yapmıştım :(( yaklaşık 2 saat harcamıştım

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben oyunu öğrenmek için creative başladım.Survivale geçince yine creativdeki gibi tek tıklamayla kırmaya çalışıyodum :D asdfsadfsda :D sonra dedim uzun tıklıyım.Kırıldığında ne çok sevinmiştim yaa :D

xWaysGamingx

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk başladığımda taşı elimle kırmaya çalıştım kırdım ama kırıktaş çıkmadı niye olmuyo diye yarım saat denemiştim.:ROFL:

asdafdasx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
benim creeperin varlığından haberim yoktu zombilerin bazıları patlıyor sanıyordum. uzaktan dalmaya çalışıyordum zombideki gibi ve bomm :D

Flandre

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ilk başladığımda blok kırmayı bilmiyordum :D

asdafdasx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sen de mallık yapıp mesajımı saçma olarak değerlendiriyorsun.ankara gel reel görşelim ozaman konuş canım?

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emin misin? Yoksa sen mi benim mesajımı ilk saçma bulansın ha?

Kız gibi bana "canım" deme lan :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1369469372,1369469312][/DOUBLEPOST]Senin gibi işsiz olsaydım gelirdim Ankara'ya.Ama işim var :sırıtmak:

İsminden de belli zaten mal olduğun.
Ulan kavga sebebine bak be :D

asdafdasx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
foruma server aramak için geliyorum. başka bir sebebim yok. adımdan sanane ? senin adın çok mu güzel sanıyosun