Oyun Yarışması - Sizce Hangisi Daha İyi?

Sizce Hangi Oyun Daha İyi?

• Minecraft

• League of Legends

• The Elder Scrolls V: Skyrim

• Mount & Blade: Warband

• Dota 2

• Dragon Age: Inquisition

• Counter Strike: Global Offensive

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar,
Sizce hangi oyun daha iyi?

1) Minecraft

Oyun tür bakımından tasarım oyunu gibi gözükse de aslında barındırmış olduğu özellikler bakımından, bir tasarım oyunundan çok daha fazlasıdır.
İnsanlara hayal gücünü zorlayan yapıtlar inşa etme şansı sunan Minecraft oyununda özellikle devasa boyutlardaki şatolar, uzay gemileri ve uçsuz bucaksız şehirler dikkati çekmektedir.

2) League of Legends

League of Legends tempolu, rekabete dayalı, strateji oyunlarının heyecanını rol yapma oyunlarının öğeleriyle bir araya getiren
çevrim içi bir moba oyunudur.

3) The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim Bethesda Game Studios tarafından geliştirilip Bethesda Softworks tarafından piyasaya sürülen serbest dünya tipi aksiyon RPG video oyunudur.

4) Mount & Blade: Warband

Mount & Blade: Warband, ortaçağ temalı bir rol yapma video oyunu olan Mount & Blade için geliştirilen çok oyunculu bir genişletme paketi'dir.

5) Dota 2

Dota 2 (Defence of the Ancients 2), Valve tarafından dağıtımı yapılan ve IceFrog tarafından geliştirilen RTS (Gerçek Zamanlı Strateji), devam oyunudur.

6) Dragon Age: Inquisition

Dragon Age: Inquisition, BioWare tarafından geliştirilen, Electronic Arts tarafından ise yayımcılığı yapılan fantastik açık dünya,
rol yapım oyunudur.

7) Counter Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive (kısaca CS: GO), Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi birinci şahıs nişancı türünde aksiyon oyunudur.

Söylemek istediğiniz ancak listede olmayan oyunları yorum olarak yazabilir, listeye ekletebilirsiniz.:)

İyi forumlar, iyi seçimler dilerim.. :şapka:

Son düzenleme:

TANKPRO

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
CS:GO MB:WARBAND MİNECRAFT
MİS GİBİ OYUNLAR İŞDE.

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0