Oyun Sunucusu Banner Çalışmam

MedMaster

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk önce yenisin gelişmen lazım demeyin arkadaşlar. Bunları demek yerine şuralarda hatan var şunları şöyle yapmalısın demeniz daha yararlı olur önceden söyleyeyim dedim :)

Banner:

Template falan değildir arkadaşlar.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Olmamış :( Ayrıca bu Oyun Sunucusu banner'ı değil,Minecraft banner'ı.Oyun genel bir kelimedir.

MedMaster

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oyun sunucusu benim kanalımın ismi. Minecraft banneri değil oyun sunucusu youtube kanalının bannerı. ayrıca ben üstte ''olmamış geliştirmelisin'' yazmayın dedim. Şöyle yapsan dahaa iyi olur yazın dedim

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
oyun sunucusu benim kanalımın ismi. Minecraft banneri değil oyun sunucusu youtube kanalının bannerı. ayrıca ben üstte ''olmamış geliştirmelisin'' yazmayın dedim. Şöyle yapsan dahaa iyi olur yazın dedim
Ben seni mi eleştiriyorum?Sen beni mi?

MedMaster

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sen yaptığımı eleştirmek yerine aşağılıyorsun ve bilmişlik taslıyorsun. Bunları yapmak yerine madem kötü yaptım o zaman akıl verirsin. Yok oyun genel kelimeymiş ye bıdı bıdı b ıdı Oyun sunucusu benim kanalım Youtube bannerı bu.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
sen yaptığımı eleştirmek yerine aşağılıyorsun ve bilmişlik taslıyorsun. Bunları yapmak yerine madem kötü yaptım o zaman akıl verirsin. Yok oyun genel kelimeymiş ye bıdı bıdı b ıdı Oyun sunucusu benim kanalım Youtube bannerı bu.
O zaman bunu belirtmen lazım.Ve bilmiş bilmiş konuşabilirim çünkü bunlar benim yapabildiğim ve bildiğim şeyler :)

MedMaster

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O zaman bunu belirtmen lazım.Ve bilmiş bilmiş konuşabilirim çünkü bunlar benim yapabildiğim ve bildiğim şeyler :)

Ben siz bilmiyorsunuz demiyorum. Ha sizden daha iyi bilenler var arkadaşlraım fakat sizlerden de görüş almak istedim neden olmamış becerememişsin diyorsunuz ki. En azından bak şunlar olmamış şöyle yapmalıydın deseydiniz.