Oyun önerin

TRHercules

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler bir oyun önerseniz minecraft dışında çok sıkılmaya başladım :D

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
WarZ Dayz paran yoksa rigorZ

(warz en iyisi)

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Stronghold Crusader 2,SkyFar,The Long Dark,M&B Warband,BaniShed,The Elder Scrolls V Skyrim. İstersen Daha da Öneride Bulunabilirim.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Robocraft,TF2,LoL,Allods online,Aion online,Oyun skor all games. :p

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Robocraft,TF2,LoL,Allods online,Aion online,Oyun skor all games. :p
Lütfen şu tür oyunları (LOL,DOTA 2) her önüne gelene önermeyin.Farkında değilsiniz fakat bazı oyuncular bu oyunu oynayan kişilerin kanser sebebi umarım beni anlamışsınızdır.Önce oyun önereceğiniz kişiyi tanıyın eğer buna uygunsa bu 2 oyunu ona önerin.

Sana en uygunlarından TF2 - Unturned - Robocraft - Brick Force öneriyorum.

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Lütfen şu tür oyunları (LOL,DOTA 2) her önüne gelene önermeyin.Farkında değilsiniz fakat bazı oyuncular bu oyunu oynayan kişilerin kanser sebebi umarım beni anlamışsınızdır.Önce oyun önereceğiniz kişiyi tanıyın eğer buna uygunsa bu 2 oyunu ona önerin.

Lol eyidir. :p

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

O zaman LoL demeliydim :( Dota dakiler kanser olacağına lol dekiler kanser olsun.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O zaman LoL demeliydim :( Dota dakiler kanser olacağına lol dekiler kanser olsun.
Oyunlar iyi fakat oyuncular iyi olmadı mı özellikle de çocuklar oldu mu adamı kanser ediyorlar + rayandu böyle bir kötülüğü nasıl yaparsın? ben ne kadar çektim Türkiye sunucusu ne kadar çekti LOL'de bu şeyleri haberin var mı senin?Kaç ******* girişimi kaç cinnet kaç çocuk dayak yedi bu yüzden haberin var mı senin? Gülme komşuna gelir başına diye bir şeyi hiç mi duymadın?Bu bir korku filmi ve hala bitmedi hala oyuncular çocuklardan çekiyor.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Oyunlar iyi fakat oyuncular iyi olmadı mı özellikle de çocuklar oldu mu adamı kanser ediyorlar + rayandu böyle bir kötülüğü nasıl yaparsın? ben ne kadar çektim Türkiye sunucusu ne kadar çekti LOL'de bu şeyleri haberin var mı senin?Kaç ******* girişimi kaç cinnet kaç çocuk dayak yedi bu yüzden haberin var mı senin? Gülme komşuna gelir başına diye bir şeyi hiç mi duymadın?Bu bir korku filmi ve hala bitmedi hala oyuncular çocuklardan çekiyor.
LoL den nefret ediyorum.
LoL tamamen kapatılması gereken saçma bir oyun
Wolfteamdan farkı kalmadı oyunun.
Gittikçe saçmaladılar.
Türkiyede LoL yasaklanmalı.
Çoluk çocuk doldu.

Alkar

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
LoL den nefret ediyorum.
LoL tamamen kapatılması gereken saçma bir oyun
Wolfteamdan farkı kalmadı oyunun.
Gittikçe saçmaladılar.
Türkiyede LoL yasaklanmalı.
Çoluk çocuk doldu.
Wolfteam gibi oldu derken? Wolfteam'in şu an ki en belirgin özelliği ''Para veren kazanır.'' fakat LOL'de böyle bir şey yok.Ayrıca LOL Türkiye de yasaklanamaz ne kadar çocuk oyuncu kitlesi varsa onlardan daha çok da olgun oyuncu sayısı var ve LOL bir Olimpiyat dalı olacak bunu da söyleyeyim yani asla Türkiye de yasaklanmayacak anca yeni bir sisteme geçile bilir.Zaten oyunu oynayan çocuklar 1 ay zor dayanıyorlar hemen sıkılıp bırakıyorlar çünkü oyunu vücutları kaldıramıyor.

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Bazen browser oyunlarına dönüp yarım kalan çocukluğumu yaşıyorum. Şu an onu tavsiye edebilirim. :sgül:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
sana türklerle oyna diyen yok :p