Oyun Dünyası Devam Eden Sunucum

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düzgün yorumun için teşekkür ederim.
Kötü bir niyetim yok sadece yanlışlarını söylüyorum ki birdahaki sefere yapmayı ver diye bu işte eleştirele açık olmalısın ilk başlarda bana ne laf atanlar olmuştu :)
Yinede çaba göstermişsin emeğe saygı.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bu tarz duvarlar ekliyebilirsin mesela ancak senin yaptığından daha uzun sürecektir. Tabii her güzel şeyin altında yüksek bir uğraş yok mudur? :)
Yaptığın haritalarda world edit kullanmamanı öneririm elle yapılanlar her zaman daha iyi olur emek sarfettiğin için.
Mesela ben şuana kadar hiçbir haritamda world edit vb. modlar kullanmadım.

HayatMucadelesi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Bu tarz duvarlar ekliyebilirsin mesela ancak senin yaptığından daha uzun sürecektir. Tabii her güzel şeyin altında yüksek bir uğraş yok mudur? :)
Yaptığın haritalarda world edit kullanmamanı öneririm elle yapılanlar her zaman daha iyi olur emek sarfettiğin için.
Tamam teşekkürler[DOUBLEPOST=1436890038,1436889028][/DOUBLEPOST]Bir duvar şekli yaptım sence bütün duvarı bunla kaplasam güzel dururmu sence ?
[DOUBLEPOST=1436890401][/DOUBLEPOST]

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1

worldedit kullanmamak boş yere zaman kaybı olur, bunu kopyalayıp yapıştırmak yerine tek tek tüm duvarları böyle yapmaya çalışmak çok saçma

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam teşekkürler[DOUBLEPOST=1436890038,1436889028][/DOUBLEPOST]Bir duvar şekli yaptım sence bütün duvarı bunla kaplasam güzel dururmu sence ?
[DOUBLEPOST=1436890401][/DOUBLEPOST]
Bence eskisine göre gayet hoş ve güzel :)

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Resimleri görünce usulca konudan çıktım bu yorumu nasıl yaptığımı bende bilmiyorum.