OYUN ACAYİP KASIO ACİL YARDIM !!!

ahmet_can81

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MERHABA ARKADAŞLAR.ÖNCELİKLE ZAMANA AYIRIP OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
BENİM BİLGİSAYARIMDA MİNECRAFTI YÜKLEDİM.ESKİDEN GÜZELDİ SORUNSUZ CALIŞIORDU.BİRAZ YAVAŞTI AMA YİNE DE OYNANIYOR.
BEN BİLGİSAYARIMI 1 SENE KULLANMADIM.SONRA BİLGİSAYARIMI TEKRAR ACTIM VE 1.7.2 SÜRÜMLÜ MİNECRAFTI GÜNCELLEDİM.ARDINDAN OYUN İÇİNDE KASMASINI ÖNLEMEK AMACI İLE OPTİFİNE-ULTRA İNDİRDİM.OYUNA GİRDİM VE BİR DÜNYA YARATTIM.OYUN BEN ENVENTERİ VB. ŞEYLERİ ACMA TUŞLARINA BASMAMA RAĞMEN YANIT VERMİYOR.BENDE BİR MİNECRAFT TÜRKİYE ÜYESİ OLARAK BU SORUNUN SİZİN CÖZEBİLCEĞİNİZİ ZANNEDİYORUM.AŞŞAĞIDA BİLGİSAYARIMIN ÖZELLİKLERİNİ YAZICAM:

RAM:1.87
ERKRAN KARTI: ATI
EKRAN KARTI ÖZELLİKLERİ:2.70 PHZ

WİNDOWS XP PROFESSİONEL
VERSİON:2002
SEVİCE PACK:3

YARDIM EDERSENİZ COK MEMNUN OLURUM. İYİ OYUNLAR İYİ GÜNLER

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vallaha ekran karti filan fazla anlamam ama ; bu mineraftin ayarlar kismindan , grafik citalatini en dusuge cekmen sana baya bir fayda saglayacaktir. Launcherden RAM vermeyi de unutnayiniz :)
Ayni sorun bende de var , dedigim gibi ounuyorum be kadar fazla yardim etsede elhamdurillah :)

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

AkanCe

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Aynı ekran kartı var driverleri yukle yada yeni ekran kartı al şaka maka ekran kartı güncelleme yap yılda 1 videolar Youtube de vardır

MahocuK

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Win 2002 SP3 Olmasi İslemciyi az cok velli eder , versiyonda dahil olmak namiyla...

UstaUser

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer eskiden sorunsuz oynadığına eminsen bir büyüğünden yardım alarak kasayı aç ve temizle, ayrıca termal macunu yenile. Diğer yandan bilgisayarının özellikleri pek iyi sayılmaz ^_^. Bu bilgisayarla Minecraft oynamak seni biraz zorlayacaktır. Temiz Windows 8.1 işletim sistemini kurarsan sisteme binen yük azalacağı için oyunu daha rahat oynayabilirsin.

Son düzenleme:
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Önceleri rahatça oynayabiliyorsan sisteminle alakası yok. Termal macunun tükenmiş olma ihtimali var. Bilgisayarcılarda kolay ve ucuz bir şekilde yeniletebilirsin.

ahmet_can81

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Merhba.Öncelikle İlgilendiginiz Ve Yorum Yazma zahmetine girdiginiz için teşkkür ederim.Sorunu Cözdüm ama sizin dedikleriniden hiçbiri ile olmadı.Youtube'ye yazdım ve bir cözüm buldum.%1000 calışıyor sizede link atıyorum.Bu abimiz cok iyi anlatmış.

CloudCrafter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aga kasma sorunu bendede vardı 1 ekran kartının programını güncelle 2 mc ye ram ver 3 ayarlardan minecraft a tam yetki ver (nası yapıldığını unuttum :D)