Oynu'yorum' - Survival Serisi

buraks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buda yeni bir seri tavsiye ederim bölüm 1 :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
ya onları öldürcen kaçması çok zor bence ben öldürüyorum genelde :D onlar kesin gelio bildiğim :D
Bu arada o atmosfer çok güzel ya şimdi gece olmuş karnım açlıktan düğümlenmiş nerdeyse, bir kaç tane tuhum buldum eve gidiyorum ateşte pişirmek için adam girderken durdu Bi Ses Duydun Mu ? dedigarip bi ses gelmeye başladı oyundan ben hiç durmadım eve gittim tohumları pişirip yedim kütük zırhımı giydim mızrağı elime aldım ufak bi hareket bekliyorum hava da karardı birden havlayarak bi daldı ateşin yanına bende gel seni bekliyodum dedim tam vurcaktım bi tane daha geldi :D
Sonrası zaten belli ateşin çevresinde elim sende oynadık :D :D
Bunuda İzlemenizi tavsiye ederim :)
Daha 2. günden kafa sıyırdın sende nerdeyse :D video bitimi adam sarsıntılı görüyodu :D
Bu arada izlediğim bi videoda adam sözde rehber yapıyo daha kafayı sıyırınca çiçek toplaması gerektiğini bilmiyo son 12-13lerdeyken aklına geldi :D

buraks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu arada o atmosfer çok güzel ya şimdi gece olmuş karnım açlıktan düğümlenmiş nerdeyse, bir kaç tane tuhum buldum eve gidiyorum ateşte pişirmek için adam girderken durdu Bi Ses Duydun Mu ? dedigarip bi ses gelmeye başladı oyundan ben hiç durmadım eve gittim tohumları pişirip yedim kütük zırhımı giydim mızrağı elime aldım ufak bi hareket bekliyorum hava da karardı birden havlayarak bi daldı ateşin yanına bende gel seni bekliyodum dedim tam vurcaktım bi tane daha geldi :D
Sonrası zaten belli ateşin çevresinde elim sende oynadık :D :D

Daha 2. günden kafa sıyırdın sende nerdeyse :D video bitimi adam sarsıntılı görüyodu :D
Bu arada izlediğim bi videoda adam sözde rehber yapıyo daha kafayı sıyırınca çiçek toplaması gerektiğini bilmiyo son 12-13lerdeyken aklına geldi :D
süpersin abi ya ama öylesine oynuyordum onu ondan oldu yoksa biliyorum yani :D

UgurKygsz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bölüm 6 geldi :D ama medya olarak ekliyemedim k.bakmayın

UgurKygsz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler sizce texture pack kullanmalımıyım ?