Oynayak mı ? :D

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
skype ekle yaşım 15 kanal var partnerliktir şudur budur her şey hazır ama çekicek adam yok skypeim : westdarptr1 steamda ekle yazışalım eğer ikimiz içinde uygun olursa başlayalım. Edit: vede bundan önce tecrübelerim var acemi grafikerim logodur filan yapabilirim yani ve diğer şeyleri

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Ben oynarım erdem beraber mcsg mineplex takılırız yarın saat 13.30-15 arası uygunmusun

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jackie_5oo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Myrddin oynayabiliriz iyi olur fakat MrCezmi 13.30 15 arası 2 saat pardon 1 buçuk saat ne yapıcaz ?
En az 4-8 saat pc'den kalkmıyom ben :D

zombiespaceman1

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
her türlü oyun indirebilirim derken crack mi ? yoksa satın mı alıyorsun

Jackie_5oo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ali Ağaoğlu benim kuzen ya ara sıra paypal hesabını kullanıyom onun :DA
Tabikide Cracked fakat aldığım oyunlarda oluyor :)

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
skype ekle yaşım 15 kanal var partnerliktir şudur budur her şey hazır ama çekicek adam yok skypeim : westdarptr1 steamda ekle yazışalım eğer ikimiz içinde uygun olursa başlayalım. Edit: vede bundan önce tecrübelerim var acemi grafikerim logodur filan yapabilirim yani ve diğer şeyleri
Hocam youtube cahiliyim kusura bakmayın fakat çalıştığım hiçbir iş ortağı bu konuda destek vermiyor hangi firma ile iş ortağı oluyorsunuz ve getirisi varmı?

Teşekkürler :)

Jackie_5oo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hocam youtube cahiliyim kusura bakmayın fakat çalıştığım hiçbir iş ortağı bu konuda destek vermiyor hangi firma ile iş ortağı oluyorsunuz ve getirisi varmı?

Teşekkürler :)
Ya benimde o kadar bilgim yok fakat partnerlik falan karışık işler senin gibi bende cahilim aslında :D

Myrddin

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İstiyosan ben sana anlatırım özelden alps veya internette türkler videolar veya yazılı anlatımlar mevcut