OYNA.FORCECRAFT.BIZ | Hardcore Skyblock | (Rekor +105) Günlük +80 ONLINE! | 1.7.x/1.8.x

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Size tekrardan merhabalar..
Eski bir cevabınız mevuctken neden böyle bir yorum bıraktınız? Sunucunun işleyişi, harita ve plugin paketi dahada geliştirildi. Ama siz, daha öncesinde bir yorum yapmanıza rağmen aynı şekilde, daha kötü bir yorum bıraktınız. Amacınız konumuzu baltalamak mıdır? İyi forumlar...
Eski postumla aynı görüşte değilim demektir.

Satca

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski postumla aynı görüşte değilim demektir.

Yorumunuz için teşekkür ederiz, görüşleriniz bizler için değerlidir. İyi forumlar.

Güzel bir sunucu Başarılar
Merhabalar,
Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi forumlar.

Üzgünüm ama buda rezillik yani :( Lütfen reklamcılarınızı iyi seçin.
Merhabalar,
Başka sunucularda, bizler adına yapılan reklamlardan biz sorumlu değiliz. Sizin sunucunuzda yapılan reklam, bizleri alakadar etmemektedir. Yorumunuz için teşekkür ederiz, iyi forumlar.

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumunuz için teşekkür ederiz, görüşleriniz bizler için değerlidir. İyi forumlar.

Merhabalar,
Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. İyi forumlar.

Merhabalar,
Başka sunucularda, bizler adına yapılan reklamlardan biz sorumlu değiliz. Sizin sunucunuzda yapılan reklam, bizleri alakadar etmemektedir. Yorumunuz için teşekkür ederiz, iyi forumlar.
Reklamcınız olmayan adam , olamayacak adam neden gelip başka sunucuda reklam yapsın ? Üzgünüm ama sorumlusu biz değiliz diyip geçemezsiniz.

Satca

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Reklamcınız olmayan adam , olamayacak adam neden gelip başka sunucuda reklam yapsın ? Üzgünüm ama sorumlusu biz değiliz diyip geçemezsiniz.
Tekrardan merhabalar,
Öncelikle şunu belirtelim ki, bizim sunucumuzda reklamcı lakabıyla bilinen tek kullanıcı 'Panicora' kullanıcı adına sahip arkadaşımız oldu. O arkadaşımız ise, forum üzerinde paralı reklam vericeğimizi duyması sebebiyle Grafiker olduğunu belirterek takıma katıldı. Biz zaten foruma 70 TL' lik paralı reklam vermiş bir sunucu olarak, farklı sunucularda reklam yapma isteği ve talebi göstermeyen bir sunucu olduğumuzu yüzünüze belirte belirte vurgulayabiliriz. Gerçi, o reklam yapan arkadaş kimse benimde hoşnutum olmayan davranış sergilemiş. Ben diğer sunucularda reklam yaparak oyuncu toplanılınacağına inanan bir birey değilim, ve hiçbir zaman olmayacağım. Yorumunuz için teşekkür ederiz, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Satca

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Servere rehber lazımmı? Lazımsa beni bi denermisiniz?
Merhabalar,
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Forcecraft destek ekibinde mi bulunmak istiyorsunuz? Skype üzerinden bizlerle iletişime geçiniz. Size ilgili başvuru formunu göndericeğiz, başvuru formunu doldurup bize geri göndermeniz üzerine talebinizi dikkate alabiliriz. Forum üzerinden, bu tür işlemler için zaman ayıramayız ve konuyu buraya taşıyamayız. İyi forumlar.

Skype iletişim adresim: Sulooo30

Konu günceldir!

Serverimize Survival ekleniyor. Hub sunuculuğa geçiş yapılacaktır. Konu günceldir.

Sunucumuza survival ekleniyor. Eski pvp sunucusuna giriş yapılmadığı için yedeğini aldık ve kapattık. Çok yakında survival ekleniyor.

DenizNoble

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuya giricegim , Ancak DDOS Koruması Olarak Almanya Lokasyon , Saçma olmus. elimde Japonya lokasyonlu 1024 GB Rami olan 1 TB aylik 300 TL ödedigim bir sunucum var bunla ip ne ddos atarsam sunucu makinasi virtial machine (sanal sunucu makinasi yani) çöker.
Öncelikle selamün aleyküm. Sırf sana cevap vermek için bu foruma üye oldum.Öncelikle diyorsun ki Almanya Lokasyon saçma. ne alaka?
2.DDoS Atmak için Ram miktarı asla önemli değildir.Eğer önemli olsaydı botnetler ne işe yarardı?
3.Olarak eğer sen ddos atmak için 1024 gb ramli sunucu aldıysan. Ayrıca ayda 300 lira veriyorum diyorsun.Eğer biraz araştırırsan 300 liraya en az 50 gbps botnet alabilirsin.

Moderatör tarafından düzenlendi:

MucizeMetin

Ölüm Ve Yaşam Arasındaki Kişi
En iyi cevaplar
0
Emek verilmiş başarılı bir hardcore sunucu konu düzeninede bayıldım oynadığım serverlerin biri

Sunucuya giricegim , Ancak DDOS Koruması Olarak Almanya Lokasyon , Saçma olmus. elimde Japonya lokasyonlu 1024 GB Rami olan 1 TB aylik 300 TL ödedigim bir sunucum var bunla ip ne ddos atarsam sunucu makinasi virtial machine (sanal sunucu makinasi yani) çöker.
Bir kere 1024 gb ram biraz komik oldu bukadar büyük bir makine 300 tl olması imkansız ve 1024 gb ram sende oldugunu düşünmüyorum çünkü 32 gb ramlı makineler bile dünyanın parası iken biraz komik bir yazı olmuş

SiezedLife

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Ve Buildler Güzel Fakat Spawnın Altındaki Odun Zemin Olmamış. Orayı Hava Boşluğu Yap. Ölmemeleri İçinde Özel skriptler ver araştır ve onları kullan.
9/10