Outlast 1 mi daha korkunç Outlast Whistleblowermi

altairminecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar bole bi soru icin baska bir yer varmı emin deilim varsa üzgünüm simdi konumuza gelelim

ben Outlast Whistleblower indiriyorum 14 yaşındayım liseye geçtim

Sorum şu : Outlast whistle blower oynasam ben nolurum yani 14 yaşındakiler için soruyorum 1 mi oynasam whistleblowermi bunu ogrenmem lazım

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 side korkunç ama n korkuncu bence whitle blower faka cinsel içerik çok fazla mesela çükümüzü kesiyolar filan :/

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Whistleblower DLC.. İlk normalini oyna korkuyorsan gece uyuyamam diye oynama.. Niye oynuyorsun korkacaksan..

altairminecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Whistleblower DLC.. İlk normalini oyna korkuyorsan gece uyuyamam diye oynama.. Niye oynuyorsun korkacaksan..

Oyun korkmak için yapılmış :D whistleblower indirdim saten

edit : video çekicemde çükü nası saklayabilirm :D[DOUBLEPOST=1408131403,1408130078][/DOUBLEPOST]
2 side korkunç ama n korkuncu bence whitle blower faka cinsel içerik çok fazla mesela çükümüzü kesiyolar filan :/
gece suan oynasammı acaba :D[DOUBLEPOST=1408181137][/DOUBLEPOST]
aga whistleblower dedim sey outlast 1 cıktı :D

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şüphesiz whistleblower oyun aşırı korkunç ben normalini altıma sı*a sı*a oynadım.Whistlebloweri açıklayamam.

altairminecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şüphesiz whistleblower oyun aşırı korkunç ben normalini altıma sı*a sı*a oynadım.Whistlebloweri açıklayamam.
yok aga whistleblower oynuyom kovalayınca korkmuyomda oyun aşırı korkunç :D ozellikle yakalanınca adam bana diyoki (MERHABA ET) :D

Ashan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eddie gluskin diye biri var o bize hep darling yani sevgilim, aşkım vs. Diyor adam aşk delisi.Ayrıca cinsel organımızı kesiyor.

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
SOMA diye oyun var korku oyunu.. (Tesadüf mü bilemedim ama olaylar olduktan sonra duyuruldu galiba her neyse konu bu değil) O oyunu da bir dene istersen Outlast'dan daha korkunç olduğunu söyleyen çok kişi var..

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Outlast Whistleblower İlk oyundan önceki olayları konu alıyor. Hatta 2. oyundaki (Whistleblower) karakterimiz 1. oyundaki karaktere mail atıyor. Şahsen iki oyunuda denemeni tavsiye ederim. Zaten Outlast Whistleblower indirince otamatikmen 1. oyunada sahip oluyorsun.

altairminecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Outlast Whistleblower İlk oyundan önceki olayları konu alıyor. Hatta 2. oyundaki (Whistleblower) karakterimiz 1. oyundaki karaktere mail atıyor. Şahsen iki oyunuda denemeni tavsiye ederim. Zaten Outlast Whistleblower indirince otamatikmen 1. oyunada sahip oluyorsun.
biliyorum ama yinede bilgilendirdiğin için saol bugün devam etcem o eddie gluskin baya beni korkutacak biliyorum

LanetokulTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
benim balim pc ye bisi indiremem hep virus girer bu benim sansim sanki sinirendim gine ts indirdik pc kafayi yedi zor kurtardim tavsiyem web kurtarici AdwCLeaner[DOUBLEPOST=1409140987,1409140784][/DOUBLEPOST]1 in oynanisi uzun whisteblower in kisa sanirsam bide idyolardaki en fazla tepkim gozlerimi kapatik hass demek oldu ama oyunun atfosmeri degisik korkari yani

altairminecraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim balim pc ye bisi indiremem hep virus girer bu benim sansim sanki sinirendim gine ts indirdik pc kafayi yedi zor kurtardim tavsiyem web kurtarici AdwCLeaner[DOUBLEPOST=1409140987,1409140784][/DOUBLEPOST]1 in oynanisi uzun whisteblower in kisa sanirsam bide idyolardaki en fazla tepkim gozlerimi kapatik hass demek oldu ama oyunun atfosmeri degisik korkari yani
whistlebloweri bugün bitirdim sonda miles görünüyo