Otomatik Blok Kırıcı

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Aynı sunucuya 10 hesapla girsem bilgisayarım patlar*

Sent from my iPhone using Tapatalk
Girmek İsteyen Falan Varsa Programsız Cart Curtsuz Anlatabilirim 10 Hesap Kazarken Kendisi İnternette Takılır :S

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
nasıl mantığı söylesen yaparız
Önce F3+P Yada F3+H İle Tam Hatırlamıyorum ESC Bastığımızda Ekranı Kapatmamasını Sağlıyoruz
Sonra Tam Block Kırarken Elimiz Basılı Olduğu Anda F11 Basıyoruz Ve Ekran Büyüyene Kadar Basmaya Devam Ediyoruz Sonra Elimizi Çekiyoruz Mause Basılı Kalmış Oluyor Sonra Tekrar F11 Basarak Ekranı Küçültüp Alt+Tab İle Diğer Pencereye Geçiyoruz Bunu İstediğiniz Kadar Yapıp İstediğiniz Kadar Hesap İle Cobble Kırabilirsiniz Tabi İşin Kazma Değiştirmesi Var Ya Kırılmazlık 3 Elmas Kazma İle 1 Saat Kadar Bırakacaksınız Tek Tek Değiştireceksiniz Yada Auto Switch Mod Kuracaksanız :p

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önce F3+P Yada F3+H İle Tam Hatırlamıyorum ESC Bastığımızda Ekranı Kapatmamasını Sağlıyoruz
Sonra Tam Block Kırarken Elimiz Basılı Olduğu Anda F11 Basıyoruz Ve Ekran Büyüyene Kadar Basmaya Devam Ediyoruz Sonra Elimizi Çekiyoruz Mause Basılı Kalmış Oluyor Sonra Tekrar F11 Basarak Ekranı Küçültüp Alt+Tab İle Diğer Pencereye Geçiyoruz Bunu İstediğiniz Kadar Yapıp İstediğiniz Kadar Hesap İle Cobble Kırabilirsiniz Tabi İşin Kazma Değiştirmesi Var Ya Kırılmazlık 3 Elmas Kazma İle 1 Saat Kadar Bırakacaksınız Tek Tek Değiştireceksiniz Yada Auto Switch Mod Kuracaksanız :p
Ben senin üçlü hunili kırıktaş sistemini yapıp kenarına her 5 saniyede bir taş kazma atan flip flop clocku kuruyorum, 10-20 kazma doldur mouseyi kilitle tamamdır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Macro/keybind modunuz varsa onun için script yazdım kullanabilirsiniz eliniz otomatik taş kazma alır eğer hotbarda varsa kırılsa bile değiştirir kendisi:
Mod: http://www.minecraftforum.net/forum...ecraft-mods/1275039-macro-keybind-mod-0-10-12
Script:
Kod:
if(kiriktaskirici);
    log(&cKiriktas kirici deaktif!);
    unset(kiriktaskirici);
    stop();
else;
    if(!kiriktaskirici);
        log(&a&cKiriktas kirici aktif!);
        set(kiriktaskirici);
        do;
            pick(stone_pickaxe);
            do(15);
                key(attack);
            while(kiriktaskirici);
            loop;
    endif;
endif;

f3 p veya h işe yaramadı nasıl olacak bunla onu birleştireceğim :D

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Commandblock veya baska birşeyle olabilir ama emin degilim yani

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Commandblock veya baska birşeyle olabilir ama emin degilim yani
başka serverde oynuyorsanız bu iş görür :
Kod:
if(kiriktaskirici);
    log(&cKiriktas kirici deaktif!);
    unset(kiriktaskirici);
    stop();
else;
    if(!kiriktaskirici);
        log(&a&cKiriktas kirici aktif!);
        set(kiriktaskirici);
        do;
            pick(stone_pickaxe);
            do(15);
                key(attack);
            while(kiriktaskirici);
            loop;
    endif;
endif;

tugraofset741

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skyblockda olcak yokmu otomatik mesela bir canavar öldürünce taş çıkan bir şey yokmu Acep

geridon

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kanka biraz uzun süre olmuş ama nasıl yapıldığını biliyorsan anlatır mısın çok sevinirim dlscord: benisevermisin