otaku olmak ;)

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bi kere izledim bi kerede izlemem cok eskiden izlemisdim su olum defteri olani sonunda kadar zor izledim ve beynim yandi :(
Gidip Death Note izlersen beynin yanar tabi

Birde Ek Böyle Konular Her zaman tartışmaya dönüyor forumda gereksiz anlayışlı bir toplum var benden değilse benim düşüncemi paylaşmıyorsa yanlıştır diye.
Neyse konu tartışmaya döner açık modları ben not ediyorum takip'e alsınlar konuyu en azından. @ThtrkmN , @LordTs

ZorinTRreborn

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bro anime dünyasi dediğin şey gün geçtikçe büyüyor yanliz, yaklaşık 50 yildir olan bir şey bu, ayrica engelleyebileceğini sanmam. Tam tersine çenesi kapansin diye sen başlatirsin muhtemelen.
Anime dünyası saçma sapan moe animeleriyle büyüyor.

Ama FMA, DN, Cowboy Bebop, JoJo falan fistan gibi animeler türese, iyi olur.

sen kim oluyorsunda senpayi tanrımıza karşı geliyorsun
please forgive me, kami-sama :( :( :( :( :(

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ama FMA, DN, Cowboy Bebop, JoJo falan fistan gibi animeler türese, iyi olur.

please forgive me, kami-sama :( :( :( :( :(
Moe animeleri bir ergen için gayet iyi bence :D, ayrica yakin zamanlarda çıkan bi kaç animeyi söylemem gerekirse; Ajin, 91 days, boku dake wa inai machi... Güzel animelerde çıkıyo.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aNimEçİ OLmaaK NaSıL ßiir DuYqu anLaTaYım Sanaa . . !
_ aNimEçİ OLmaaK 6 YaŞınDaan İTißaren SoruLaan TürKÇee SoruYaa 'Dai jobu da yo' DemeKTir. 7 YaŞınDaan Sonraa anaDiLDeen KoparıLıp YARım YAMAlakk JAPOncayA ZorunLu KaLmaKTır. aÇLıqı KimSeSizLiqi FaKirLiqi ZorLuqu GurßeTii YaŞamaKTır. aNimEçİ OLmaK tOkyO Gißii ßiir ŞeHirDee PoLiS TaraFınDaan ÇewiriLip KimLiqi SorquLamaKTır. ßen TURqceemi İSTiYorum DeDiqi İÇiin NezaHareTLerDee İŞKenCee GörmeKTir. AnİmEcİ OLmaaK İŞKenCee EDiLirKen OtAkUyuz amerika DemeKTir. LiSeDee DERsaNEDee OTObüsTee FORumlarDaa KaTLeDiLmeKTir. anİmEcİ OLmaaK ZinDaan KöŞeLerinDee SızLaYaan YaraLarıYLaa AnİmEciLiĞi we OtAkUcUlUgU HaYKırmaKTır...
AnİmEcİ OLDuqum İÇin RaHaTSız OLanLar werDiqim RaHaTSızLıKTan DoLaYı Gurur DuYuYorum . . ..!..

Ciddili edit: Death note'un nesi beyin yakıyor ya?

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayatımda tek izlediğim "animemsi" şey bakugandı. O da çizgi film kanalında çıkıyor diyeydi :/

Ayrıca school days'in son bölümünden sonra bir daha anime falan izlemem ben. Kafayı kesip çantaya atıyordu ya ıyıyıyıy ._.

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anime dünyasına fazla kaptırmayın kendinizi animeler candır ancak bir zekaları yoktur yani onu çizen insan ne istiyorsa o olur siz anime izlerken örnek bir kızın bir erkekden hoşlanmasını istersiniz ama cizen kişi gay yapmıştır (sizin dilden böyle düşük yaştakiler anlasın diye böylebir örnek..) siz bunu değiştiremezsiniz yani o kişinin ellerinizde mutluluk ve üzüntünüz (şahsen bir dizi film anime izlerken çok bağlanırım o karakter gibi yaşarım) anime hayal gücünüzüde çalıştırır ancak fazla kaptırmak doğru degil günde 7-8 bölüm aşırıya kaçabilir her gün 1 bölüm izlersen hadi 2 diyelim hem zevkin iyi olur hemde sen hızlıca bitirp hizli zevkini bitirmezsin uzun zevkler alin yavas yavas izleyin (misal ben harry potter'in tüm filmlerini 1 günde bitirdim) (ama pişmanım) ara ara vererek izlerseniz dahada cok zevk alirsiniz örnek 20dk ise 10 dk izle git bir kola iç gel bir 10 dk daha :) araya farklı animelerde katın örnek Sword Art Online izlerken onun bölümü bittiginde One Punch Man'e başlayın gibi Anime Güzeldir Fazlası Zarardır...

30 Yaşındaki adam gösterin demişsiniz benim tanıdıgım çoğu abiler var çevren olsaydı böyle demezdin eminim @Diss...

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aNimEçİ OLmaaK NaSıL ßiir DuYqu anLaTaYım Sanaa . . !
_ aNimEçİ OLmaaK 6 YaŞınDaan İTißaren SoruLaan TürKÇee SoruYaa 'Dai jobu da yo' DemeKTir. 7 YaŞınDaan Sonraa anaDiLDeen KoparıLıp YARım YAMAlakk JAPOncayA ZorunLu KaLmaKTır. aÇLıqı KimSeSizLiqi FaKirLiqi ZorLuqu GurßeTii YaŞamaKTır. aNimEçİ OLmaK tOkyO Gißii ßiir ŞeHirDee PoLiS TaraFınDaan ÇewiriLip KimLiqi SorquLamaKTır. ßen TURqceemi İSTiYorum DeDiqi İÇiin NezaHareTLerDee İŞKenCee GörmeKTir. AnİmEcİ OLmaaK İŞKenCee EDiLirKen OtAkUyuz *** DemeKTir. LiSeDee DERsaNEDee OTObüsTee FORumlarDaa KaTLeDiLmeKTir. anİmEcİ OLmaaK ZinDaan KöŞeLerinDee SızLaYaan YaraLarıYLaa AnİmEciLiĞi we OtAkUcUlUgU HaYKırmaKTır...
AnİmEcİ OLDuqum İÇin RaHaTSız OLanLar werDiqim RaHaTSızLıKTan DoLaYı Gurur DuYuYorum . . ..!..

Ciddili edit: Death note'un nesi beyin yakıyor ya?
İlk başlayanın beynini tabi yakar hocam orda animede birkaç gönderme var sonuç olarak ve karakterlerin davranışları falan ilk death note ile başlayana garip gelmesi normal

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin sayenizde Anime izleyenler V*l*d Gibi görünmeye başladı !
Böyle yaparak kendinizi bambaşka göstermeyi bırakın !

Her ne kadar anime izlemeyi seven birisi olsamda Anime izlemenin hiçbirşey kazandırmadıgı kesin !

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin sayenizde Anime izleyenler V*l*d Gibi görünmeye başladı !
Böyle yaparak kendinizi bambaşka göstermeyi bırakın !

Her ne kadar anime izlemeyi seven birisi olsamda Anime izlemenin hiçbirşey kazandırmadıgı kesin !
Hayal gücü'nü geliştirip insanı mutlu veya mutsuz etmesi anlamında yani duygular ve tatminkarlik açısından çok şey kazandırıyor bence..

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayal gücü'nü geliştirip insanı mutlu veya mutsuz etmesi anlamında yani duygular ve tatminkarlik açısından çok şey kazandırıyor bence..
Bu dünyada hayal ederek bir yere gelemezsin ... Hayallerin için çabalarsan bir şeyler başarabilirsin .
Hayal edebilmek için anime izlemek o kadarda gerekli bir şey deyildir .

Themis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani eksik insanlar eksiğini doldurmak için izliyor...
Yanlış anladınız eksiklerini doldurmak için değil siz mesela minecraft'ı severek oynuyorsunuz diyelim örnek olarak onu oynarsınız degilmi bir zevk ve tad alirsiniz aynısını anime izleyenlerde aliyor fark bu...

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış anladınız eksiklerini doldurmak için değil siz mesela minecraft'ı severek oynuyorsunuz diyelim örnek olarak onu oynarsınız degilmi bir zevk ve tad alirsiniz aynısını anime izleyenlerde aliyor fark bu...
Anime izlemek gereksiz birşeydir.Onu izleyeceğiniz zaman yerine 200 tane bilgi öğrenebilirsiniz.Sadece HAYAL. @Klasus haklı.bir şey yapmaya çabalıyoruz ki bir oyun oynuyoruz.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anime izlemek güzeldir haklısın ama Biz QTAqU Yuz Zamqi diye Prim yapılırsa Ve milleten soyutlanma ve kendini bambaşka seviyelerde düşünen üstünmüş gibi gösterirse aşağlanmaya mahkumdur . Aynı bu konuda yapıldıgı gibi