Osmanlı Evim (ilk)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sanki Basit Olmus ama İlke Göre Fena DeğiL

dodoba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İçi nasıl bir şey?Biraz basit olmuş ama ilke göre iyi.Osmanlı evlerinde bahçe ayrılaz bir parçadır.Taştan duvarla büyükçe bir bahçe yapabilirdin.Ayrıca Osmanlı evi bahçesinde bol bol ağaç ve bitki vardır.Küçük bir tarla yapmak daha iyi olur.Ve de Osmanlı evleri herzaman tahtadır.İnsan acizliğini göstersin diye tahtadan ever,Allah'ın gücünü ifae etmek için camiiler taştandır.Pencere önüne wooden slab koyup onun üstüne çiçek saksısı koymak da çok iyi olur.Osmanlı evleri 1 veya 2 katlı olabilir.Alt kat mutfak ve kiler,üst kat has oda , haremlik ve selamlık diye ayrılır.Her odada bir banyo ve yüklük adı verilen dolağlar vardır.Odanın iki köşesini sedirler kaplar.Bunu da şu ahşap basamakları yanyana koyarak yapabilirsin.Ayrıca halıları da unutmamak lazım.Ve de alçak masalar.:)Ayrıca gerçekte 11 yaşındayım.İbret alın bunu kitaba veya internet bakarak yazmadım eskiden okuduğu kitaptan bildiğim şeyler.Ve de veranda da vardır.

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk yapımına göre güzel.

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İçi nasıl bir şey?Biraz basit olmuş ama ilke göre iyi.Osmanlı evlerinde bahçe ayrılaz bir parçadır.Taştan duvarla büyükçe bir bahçe yapabilirdin.Ayrıca Osmanlı evi bahçesinde bol bol ağaç ve bitki vardır.Küçük bir tarla yapmak daha iyi olur.Ve de Osmanlı evleri herzaman tahtadır.İnsan acizliğini göstersin diye tahtadan ever,Allah'ın gücünü ifae etmek için camiiler taştandır.Pencere önüne wooden slab koyup onun üstüne çiçek saksısı koymak da çok iyi olur.Osmanlı evleri 1 veya 2 katlı olabilir.Alt kat mutfak ve kiler,üst kat has oda , haremlik ve selamlık diye ayrılır.Her odada bir banyo ve yüklük adı verilen dolağlar vardır.Odanın iki köşesini sedirler kaplar.Bunu da şu ahşap basamakları yanyana koyarak yapabilirsin.Ayrıca halıları da unutmamak lazım.Ve de alçak masalar.:)Ayrıca gerçekte 11 yaşındayım.İbret alın bunu kitaba veya internet bakarak yazmadım eskiden okuduğu kitaptan bildiğim şeyler.Ve de veranda da vardır.
ne yani hava mi atiyon ikincisi arastirmisiin beli yeme bizi

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Emegine saglik çatıda gelişme yapmalısın.Bi de texture pack.John Smith Texture öneririm.

maviejder007

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Araştırmadım hatırladığım kadarıyla yazdım ve de hava atmak değil hala bu nesile güvenmek için bazı umutlar olduğunu gösterdim.
ibret alın ne demek arkadaşım[DOUBLEPOST=1371400684,1371400457][/DOUBLEPOST]
Araştırmadım hatırladığım kadarıyla yazdım ve de hava atmak değil hala bu nesile güvenmek için bazı umutlar olduğunu gösterdim.
peki hatırlağın neyin sonucuydu

Garner16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neyse bir kaç gün sonra safranbolunun sokaklarını felan yapıcağım

black_viking

Marangoz
En iyi cevaplar
0
çok iyi değil ama ilk ev o yüzden fena değil benim bi kardeşim var yurt dışında gelsin sana istersen çok güzel bir örnek gösteririm

Garner16

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler güzel yorumlarınız için sokaklarıda yapmayı düşünüyüorum
(iyi internetim olsa en az 100 modlu minecraft mod pack yapcamda TTnet işte süperonline kızarsın ttnetle 1 yıllık anlaşma yaparsın :()

black_viking

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler güzel yorumlarınız için sokaklarıda yapmayı düşünüyüorum
(iyi internetim olsa en az 100 modlu minecraft mod pack yapcamda TTnet işte süperonline kızarsın ttnetle 1 yıllık anlaşma yaparsın :()
TTNET pişmanlıktır hepimiz aynı yoldan geçtik :(