OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

AlexXeno2004

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kaç günde General oldun lan?Hala burada benden üstünlük kurmaya çalışıyorsun ardındanda Gökçe veya Eylülü etkilemeye çalışıcaksın.
NOT=İnkar etme! B)
1 Sen Lord Olabilirsin Ancak Benim Lordum Değilsin.
2 Gökçe yi etkileyince altın kupa vercek halleri yok ve amacım o değil olamaz olmayacak.
3 Sen sırf bi lord olduğun diye sana üstünlük kurmaya çalışmıyorum..

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 Sen Lord Olabilirsin Ancak Benim Lordum Değilsin.
2 Gökçe yi etkileyince altın kupa vercek halleri yok ve amacım o değil olamaz olmayacak.
3 Sen sırf bi lord olduğun diye sana üstünlük kurmaya çalışmıyorum..
Kendi çapında olayı aşırı büyütüyorsun bu da benim sana daha temin yazdığım yorumlarımda az da olsa haklı olduğumu gösterir aradan geçen zamanıda araya katarsak iyi bir bahane arayışı yaptığını belirtir.Bu arada ''Olabilir ama ben senden daha bilgiliyim'' lafı üstünlük kurma lafıdır.Pek bir şey bilmiyorssan benimlen muhabbeti kes!Ayrıca benden bilgili olduğun konu nedir?Ben sana ben senin lordunum benim dediğimi yapacaksın!Türünde bir şeyler yazmadım bu da senin bahane ararken ya kafan akrıştığı için yazdın yada kafa karıştırmak için yazdığın bir yorumdu ve sen şu anda benim yaptığım bu yorumu anlayamayada bilirsin anlayamamış gibi de davranıp kafa karıştıra bilirsin ki ben senin anlayacağını sanmıyorum.Düzeltiyorum sen Gökçeyi felan etkileyince sana altın kupa vericekler lafınıda nereden çıkardın bende erkeğim anlayamadığımımı sanıyorsun?<[DOUBLEPOST=1399025534,1399025449][/DOUBLEPOST]
ben neyin derdindeyim siz neyin derdindesiniz :D pluginlerim gitmiş diyorum dün 5 saat uğraşmıştım :D
Allah kolaylık versin Kaan abi :D yardım gerekiyorsa pluginlerden anlayan bir tanıdığımı çağırayım sana yardımcı olsun?(Online sa tabi :D)

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kendi çapında olayı aşırı büyütüyorsun bu da benim sana daha temin yazdığım yorumlarımda az da olsa haklı olduğumu gösterir aradan geçen zamanıda araya katarsak iyi bir bahane arayışı yaptığını belirtir.Bu arada ''Olabilir ama ben senden daha bilgiliyim'' lafı üstünlük kurma lafıdır.Pek bir şey bilmiyorssan benimlen muhabbeti kes!Ayrıca benden bilgili olduğun konu nedir?Ben sana ben senin lordunum benim dediğimi yapacaksın!Türünde bir şeyler yazmadım bu da senin bahane ararken ya kafan akrıştığı için yazdın yada kafa karıştırmak için yazdığın bir yorumdu ve sen şu anda benim yaptığım bu yorumu anlayamayada bilirsin anlayamamış gibi de davranıp kafa karıştıra bilirsin ki ben senin anlayacağını sanmıyorum.[DOUBLEPOST=1399025534,1399025449][/DOUBLEPOST]
Allah kolaylık versin Kaan abi :D yardım gerekiyorsa pluginlerden anlayan bir tanıdığımı çağırayım sana yardımcı olsun?(Online sa tabi :D)
yok lardım lazım değil :D.

Casio007

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız:Volkan
Oyun İçi Adınız:Mircolen ====================Oldukça Başarılı Bir Server
Altın Kurala Uyacakmısınız:Tabi Ki ================ :alay:Tebrik Ederim:alay:
Ortaçağ RPG Oynadınız Mı:5-6 Kere
Hangi Mesleğe Girmek İstersiniz:#Oduncu#
Hangi Hanedana Girmek İstersiniz:# Sayk #
Yaşınız:14
Rpg İle İlgili Bilgileriniz:Oyun İçinde Role Uygun Bir Şekilde Davranmalıyım.OCC-IC Gibi birçok Kavram Biliyorum..

Son düzenleme:

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız:Volkan
Oyun İçi Adınız:Mircolen ====================Oldukça Başarılı Bir Server
Altın Kurala Uyacakmısınız:Tabi Ki ================ :alay:Tebrik Ederim:alay:
Ortaçağ RPG Oynadınız Mı:5-6 Kere
Hangi Mesleğe Girmek İstersiniz:#Oduncu#
Hangi Hanedana Girmek İstersiniz:# Sayk #
Yaşınız:14
Rpg İle İlgili Bilgileriniz:Oyun İçinde Role Uygun Bir Şekilde Davranmalıyım.OCC-IC Gibi birçok Kavram Biliyorum..
kabul edildi bakımdan sonra alınacaksınız.

AnonimCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar buraya hiçbişeykilde reklam vermiyorum benim bi serverim var
29 günü kaldı 28 kişilik ve aklımda böylebi rpg yapmak var çok sağlam yetenekli
builder ve John kardeşim seninde yardımını istiyorum servere senide ortak edicem
istersen vede bu şekilde buraya serverimin reklamını atamıyorum atıyorum
ama reklamınızın açılması için denetim bekleniyor fln diyo of neyse cevap bekliyorum

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar buraya hiçbişeykilde reklam vermiyorum benim bi serverim var
29 günü kaldı 28 kişilik ve aklımda böylebi rpg yapmak var çok sağlam yetenekli
builder ve John kardeşim seninde yardımını istiyorum servere senide ortak edicem
istersen vede bu şekilde buraya serverimin reklamını atamıyorum atıyorum
ama reklamınızın açılması için denetim bekleniyor fln diyo of neyse cevap bekliyorum
yardım edebilirim fakat konusunu çalmaman şartıyla bunu yaşadım çünkü yerinde olsam kale yaşamı rpg yapardım.Hani işte
bir kale içinde yaşayacaklar sonra görevler vs olcak.O görevleri yapacaklar isteyen kendi kalesini vs kurabilecek.

AnonimCraft

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0