OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Girme saten Vasehh isimli bebe seni bulursa dalar kime selam versem daldılar bende arkadaş olduğum kişiyle tekine suikast yapıp itemlerini aldık. :lol:
bestia sen brad mı ney öle bi vardı arki diyince anladım ben mizore61 bide vasehh hain in teki kandırdı ondan yine intikam alakmı :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

TeorikOyuncu

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adınız: Alp Bora Kurt
Oyun içi adınız: uUSasukeUu (premium hesap olduğu için adımı değiştiremiyorum :(...)
Altın kurala uyacakmısınız:Kesinlikle
Ortaçağ rpg oynadınızmı: Hayır
Hangi mesleğe girmek istersiniz: Asker
Hangi hanedana girmek istersiniz: Karaban Hanedanı
yaşınız:15
Rpg ile ilgili bilgileriniz: Açılımı Role Play Game ve anlamı bir rol üstlenerek oynamak

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bestia sen brad mı ney öle bi vardı arki diyince anladım ben mizore61 bide vasehh hain in teki kandırdı ondan yine intikam alakmı :D
hay hay emrin olur saten ben piramit buldum bitane elmas çıktı hadi suiakst düzenleyelim ona :D harika bir palnım var :lol:

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hay hay emrin olur saten ben piramit buldum bitane elmas çıktı hadi suiakst düzenleyelim ona :D harika bir palnım var :lol:
emrin olan komutanim :D tabii sw den 2kışı çıakras vasehh öle bi dövesim varki elime bi halt verme sadece taş ver onda p4 olsun yinede girişirim adi herif e[DOUBLEPOST=1398365958,1398365837][/DOUBLEPOST]ba
emrin olan komutanim :D tabii sw den 2kışı çıakras vasehh öle bi dövesim varki elime bi halt verme sadece taş ver onda p4 olsun yinede girişirim adi herif e
baktım sw boşaldı yardırdım ben seni bekliyom :D[DOUBLEPOST=1398366056][/DOUBLEPOST]bestia sw boşaldı 1kişilik bos alan var yardin dostum yardirr !

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
emrin olan komutanim :D tabii sw den 2kışı çıakras vasehh öle bi dövesim varki elime bi halt verme sadece taş ver onda p4 olsun yinede girişirim adi herif e[DOUBLEPOST=1398365958,1398365837][/DOUBLEPOST]ba

baktım sw boşaldı yardırdım ben seni bekliyom :D[DOUBLEPOST=1398366056][/DOUBLEPOST]bestia sw boşaldı 1kişilik bos alan var yardin dostum yardirr !
sv den kicklendim :o
sv açıldı :D

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kick lenmedin sw açılıyo
tamamen white list kaldı beybi :D[DOUBLEPOST=1398366603,1398366526][/DOUBLEPOST] evet nie hala açılmadı arrtık açlsn
Konuşma falan aç varsa skype ver konuşak misafir geldi bize :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Anlata anlata dilimde tüy bitti.
Rp de parayla konum ve rütbe vermemelisin. Rolü bozar mesela ben gidip kralı öldürecek güç ve adam toplarım. Krala tk atarım. Doğal olarak krallığı benim ele gecirmem lazım. Sen gidip buna parayla Krallık verirsen adama tk atsamda Krallık onda kalacaktır.

Bunun dışında buildler biraz daha güzel olabilirmiş. Ama genede siz nasil yaparswniz yapın ben uyardim sadece.
kardeşim yarın ödeme var ve para bulamadık zaten gerek kalmadı aynı dediğin gibi oluyor işler öyle yürüyor sen istersen git haydutlşar loncası kur karışamazlar