Ortak Arıyorum

HmsterGonzales

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam beyler. Bir adet 4gb vps sahibiyim. Minecraft için server açma niyetindeyim fakat cahilim baya. Bu işlerden anlayan bir ortak arıyorum. Vip gelirleri tamamen yarı yarıya olacak. Vpsnin bir masrafı yok %100 kar

RAM 12 GB OLMUŞTUR

Son düzenleme:

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Olurum Kardeşim Baya Bir Tecrübem Mevcut Ancak Okul Açılınca Girebilirim şu an Köydeyim Ve Telefonumdan Başka Bir Şey Yok İnternete Bağlanabilen

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@HmsterGonzales Kurucaksan Gidip yüz Yüze KonusaBilecegin Biriyle Kur Yoksa Satarlar seni Hem Paranı Alırlar hemde Swni Cokertirler Benden Oneri

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sxyen in dediği Doğru Ama Yemin Ederimki Ben Ne Çalarım Ne Çökertirim Öyle Bir Ark Niyetim Yok Sadece Admin Olduğum Serverlerin Süreleri Doldu Nitrado dan Alındıkları İçin Eğer Admin Bulamıyorsan Beni Seçebilirsin

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende olabilirim baya bilgim var seni asla satmam baya açığım sunucu yonetim ilk günde ultravip satan 1 insanım.her türlü sunucu turu kurabilirim(skyblock survival faction ful pvp hg kitsiz hg marketli survival saklanbaç tf2 ) yani buildimde iyi bana güvenebilirsin uğraşmayıda severim

HmsterGonzales

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hamstergonzales skypeden eklerseniz sevinirim[DOUBLEPOST=1406483290,1406479010][/DOUBLEPOST]RAM 12 GB OLMUŞTUR

zeuz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam Kardeş Ben Olurum Pluginlerden Filan İyi Anlarım serverını muhteşem yaparız %100 türkçe muhteşem bir server olur :D

karakent

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaan_cem.38 ekle kardeşim olacak stersen 2 sunucu kurdum 2side tuttu saglam para kaldırdım. Likecraft ve karakent isimleri.