Orta Çağ temalı sunucu fikri

Sunucu fikrini beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    13

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tahmini açılma süresi varmıdır hoşuma gitti orta çağ fikri sabırsızlıkla bekliyorum

RisingSun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
elimden geldigi kadar yardımcı olurum, 3d medieval, silah, zırh, kılıc, ve skript temin edebilirim
3D Texture pack konusunda yardıma ihtiyacım olabilir özelden Skypenizi verirseniz eklerim.
Tahmini açılma süresi varmıdır hoşuma gitti orta çağ fikri sabırsızlıkla bekliyorum
İsterseniz Konuda an ve an neler yaptığımızı yazabilirim örneğin:
19.11.2015 Konu açılış tarihi gibi.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında orta çağ olduğu için etrafta inek yerine vahşi hayvanlar koyulabilirse okla falan av yaparız yada kılıçla ayılara saldırabiliriz? yani orta çağ sunucusuysa yansıtmalı orta çağı

RisingSun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aslında orta çağ olduğu için etrafta inek yerine vahşi hayvanlar koyulabilirse okla falan av yaparız yada kılıçla ayılara saldırabiliriz? yani orta çağ sunucusuysa yansıtmalı orta çağı
Orta çağ sunucusunda zaten öyle bir şey yapmayı planlıyorum ama karar veremedim mesela:
Sihirli ormanda devler olabilir ama abartı olur bu sanırım daha sıradan şeyley yapmaya çalışacağım mesela ormanda dolaşırken haydutlar olabilecek. Bot haydutlar yani saldırabilecek size böylece daha dikkatli oynamanız gerekecek.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
aslında gizli mağaralar olabilirseki minecraftta var bazı mağraların derinliklerinde dev ork falan olabilir yada ormanın derinliklerinde ağaçların sık olduğu yerlerde devlerin yada başka yaratık yada hayvanların yuvaları olabilir zaten orta çağda çok inanıyorlardı devlere vs.

RisingSun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aslında gizli mağaralar olabilirseki minecraftta var bazı mağraların derinliklerinde dev ork falan olabilir yada ormanın derinliklerinde ağaçların sık olduğu yerlerde devlerin yada başka yaratık yada hayvanların yuvaları olabilir zaten orta çağda çok inanıyorlardı devlere vs.
Belki yaparız ancak o zaman sunucu sanki biraz sapıcak gibi geliyor. Önce temel şeyleri bitirelim vahşi hayvanlara bakarız sonra.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani minecraftta eksik olan şey av devleri boşversekde orta çağda falan oklarla kılıçla av tarzı şeyler güzel olur yoksa ormana gider inek , domuz , koyun keser etini karşılar ve benim düşüncem kale dışındaki köylerde tarım & hayvancılık olsun kalede başka meslekler ve ticarete atılanlar köylülerde toplu buğday , havuç , et alıp kaledeki halka satabilir ne dersin?

RisingSun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yani minecraftta eksik olan şey av devleri boşversekde orta çağda falan oklarla kılıçla av tarzı şeyler güzel olur yoksa ormana gider inek , domuz , koyun keser etini karşılar ve benim düşüncem kale dışındaki köylerde tarım & hayvancılık olsun kalede başka meslekler ve ticarete atılanlar köylülerde toplu buğday , havuç , et alıp kaledeki halka satabilir ne dersin?
Sistem gayet basit anlatmıştım size bakın şimdi siz girdiniz diyelim kaleden dışarı çıkacaksınız odun ya da taş toplayacaksınız bunları markette satacaksınız para biriktireceksiniz bu para ile krallıkta ya da kasabada bir arazi alacaksınız bu arazi diyelim ki tarım yeri olsun oraya istedikleri ekeceksin sonra krallıkta satacaksın böyle böyle gelir elde edilecek. He şimdi sizin dediğinizi anladım. Köyde zaten tarım ve hayvancılık olacak ama onları halka satmayacaklar markete satacaklar halka satarlarsa bizim oyuncular kazığa satar biraz.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani market plugini olacak pek orta çağa uygun değil ama fikir senin :öl:

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tutmaz

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuncuların kazık fiyata satacağını hepimiz biliyoruz mecburen yapılacak bu.

Neden tumaz sebebiyle yazarsanız sevinirim.
Ticaret sonuçta anlaşabilirler ve uçuk fiyata satmamaları için sınırlama konulaabilir hem bir tane çiftçi yok epey olursa hepsi satmak isteyecek halk da en ucuzundan alır en mantıklısı bu