Orta Çağ temalı sunucu fikri

Sunucu fikrini beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    13

RisingSun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Siliniz. Lütfen...

Son düzenleme:

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
tutmaz çünkü tahminimce bilgin yok pek.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Her şey iyi güzel de.. Krallığa ait kasabalar minyatür şekilde olmamalı kesinlikle. Gerçekten bir krallıktaymışçasına hava katmalı.

RisingSun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her şey iyi güzel de.. Krallığa ait kasabalar minyatür şekilde olmamalı kesinlikle. Gerçekten bir krallıktaymışçasına hava katmalı.
Temsili resimlerden bahsediyorsanız onları 2 dakika internetten konuya renk atması için buldum. Asıl yapılacak buildler bunlardan daha iyi olacaktır.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emek İster Ama Yapabilirsen Bence Tutar

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kasabalar kaleye çok yakın olursa güzel olur ayrıca demirci falan npc olacaksa tamam ama eğer insan olacaksa her zaman aktif olamaz o yüzden kılıç falan olmaz ama en çok sevdiğim her şeyi crafting etmemek olmuş daha mantıklı

LordOfStrategy

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslında orta çağ yerine 1914-1920 arasını konu alan bir sunucu güzel olur tüfek felan olur örnek İngiliz tüfeği:

RisingSun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kasabalar kaleye çok yakın olursa güzel olur ayrıca demirci falan npc olacaksa tamam ama eğer insan olacaksa her zaman aktif olamaz o yüzden kılıç falan olmaz ama en çok sevdiğim her şeyi crafting etmemek olmuş daha mantıklı
NPC olacak tabikide, insanlara verilir mi öyle şeyler bizimkiler parayı alır itemi vermez :) He ayrıca kasabalar kaleye yürüyerek en fazla 5 dakikalık mesafeye yapılacak.
Aslında orta çağ yerine 1914-1920 arasını konu alan bir sunucu güzel olur tüfek felan olur örnek İngiliz tüfeği:
Orta Çağ iyidir, tutarsa 1800-1900 yılları arasında geçen bir sunucuda yapabiliriz.

RisingSun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer yapmaya başlarsan bil ki yardım ederim böyle bir sunucu yapmak isterim doğrusu :) ve fikir iyi konsepti beğendim buildini bilmiyorum..

Sen bilgili bi abiye benziyon da :S
Skype ekledim konuşuruz.
Güzel olur ama tutarsa :/ Orta Çağ tabi iyidir ama o tarih daha çok ilgimi çekiyor
Ben bir OrtaÇağ manyağıyım o yüzden OrtaÇağ.
Bence fena olmaz. ^_^
Teşekkür ederim, inşallah en kısa zamanda bitireceğim.

Not: Ankete oy verin lütfen.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu fikir benim aklımada gelmişti ama sunucu için para bulamayınca ve builder için insan bulamayınca bırakmıştım ama sunucu olursa emek olsun spawni dahi çalmayın her şey özgü olsun sunucuya beğenilir

RisingSun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu fikir benim aklımada gelmişti ama sunucu için para bulamayınca ve builder için insan bırakmıştım ama sunucu olursa emek olsun spawni dahi çalmayın her şey özgü olsun sunucuya beğenilir
hiçbir şeyi çalmayacağız, her şey kendi emeğizle yapılacak. Sadece BOT lar ve NPC ler için internetteki Pluginleri kullanacağım, onların üzerinden editleyeceğim.