Optifine ve Kasma ??

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam millet konu başlığında da okuduğunuz gibi Optifine ile bir sorunum var... 2 GB ram ı olan arkadaşlar ekran kartları çok yüksek olmayan ( HD 3400- 3600 vb ) arkadaşlar optifine falan yükleyip kasma sorununu çözüyorlar. Valla anlamadım ben ya Optifine yükledim düşük yaptım ayarlarını ne bilim söylenen her şeyi yaptım ben kurcaladım biraz ama 8 GB RAM li bilgisayarda adam gibi oynayamıyorum şu oyunu ya :( Ne yapmam lazım anlamadım ki Max Payne 3 Her şey Very Hing dx 11 vs ne varsa full 60 fps rahat alıo ekran kartımda HD 7690M XT 2 GB GDDR5 + Intel HD graphics 4000 var her şekilde oynatacak fancy bilmem ne oynatacak bilgisayarda oynayamıyorum Optifine da bi işe yaramıyo lütfen yardım edin ya Benim diğer bilgisayarım da HD 3650 M var 2 GB ram var Pentium 2.20 @ GHz core duo sıfır kasma fancy de bide lüften yarım edin [bu arada ben şunu fark ettim OpenGl açıkken benim laptop daha hızlı ( 8 gb ramı olan ) ]

glyph

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sadece minecraft'ı diğer oyunlarla karşılaştırma minecraft fazla sistem ister. Ama sistemin ortalama olsada oynarsın ayrıca optifine her zzaman etki etmez. tavsiyem javayı falan güncellemen.

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şöyle ki java zaten güncel java 7 update 25 (64-bit) Pc 64 bit çünkü fakat genede sorun var başka çözüm varmı kardeş ?? ve ayrıca o 3650 M olan pc de her şey full ken oynatıyor sadece 64 bit olmadığndan mesafeyi normal yapıyorum yoksa her şeyi fullde oynatıyor aslında benm sorunum o pc de o kadar oynatıyorsa bu pc de daha rahat oynatmazmı ??

glyph

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
evet mantık olarak oynatır fakat şöyle düşün benim pc seninkinin yarısı kadar 160 fpsden aşağı almıyorum daha çok sistemin orantılı olmasına falan bakıyor her halde :) neyse umarım çözümü bulursun.

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
senn sistem ne yaa :sırıtmak: oha nası oluo bnm kinin yarısı 160 omg 160 + 160=320 fps oha 320 fps neşe bi an şaşırdım senn sistem ne abicim ya nası hallettin :sırıtmak: ( Max payne 3 oynuyordum da yeni gördüm kusura bakma :) )

glyph

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D örnek olarak verdim tam olarak yarısı sayılmaz ama senin ki kadar iyi değil işte

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi iyi dein falan diyorsunda 160 fps falan alıyorsun hani bunu ne sağlıyor anlamadım hem sistem yarısı diyorsun gemde 160 fps alıyorsun ben 30 U zor alıyorum !!! Ya hiç mi yok yardım eden?? Bu arada sistemini yazarmısn acaba ?

FlyingCowTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
akinos bide minecrafta ram vermeyi dene belki mineshafter kullaniyosundur oda 300 mb kadar ram kullanio bunu yükseltebilirsin yaklasik bir 10 fps kadarda yükselir min.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
benim eskiden senin gibiydi premium aldım shader çok rahat çalıştırıyor.

FlyingCowTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim eskiden senin gibiydi premium aldım shader çok rahat çalıştırıyor.

nasıl yha benim premium var cracked de actigimdada ayni fps premiumda actıgımdada aynı fps

söyledigim gibi mineshafter kullaniosaniz sorun o 300mb ram verio orjinal laucheri 1gb ondan ram vermelisiniz

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ram verme derken ben tam o olayı bilmiyorum hem benm hesabım zaten Premium çakma oyun kullanmam ben
:) ayrıca ram verme nasıl oluo araştırdım fakat viyanada olduğum için pek bakamadım :) ayrıca 10 fps min alıcam ne olcak bu sistemle 30 fps falan alıom adam 160 falan galiba bu iki ekran kartı olduğundan dxdiag da İntel HD 3000 series yazıo yani amd yi kullanmıo sanırım sorun ondan kaynaklanıo olabilir minecraftı çok yüksek performans lı bir şey görmüyor olabilir çünkü geçen max payne 3 aldım ( evet yeni adım :D ) dx 11 very hing 60 fps alıom öle gerçi minecraft la normal oyunlar karşılaştırılmaz ama neyse bu da bir sorun olabilir. şimdiden kolay gelsin ve iyi ramazanlar :)