Op Olmayan Tabelaya basamıyor oyuna giremiyor

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Op Olmayan Tabelaya basamıyor oyuna giremiyor yardım

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yapmanız Gereken Şey Şu BedWars İzinlerini Oyuncuların Sabit Grubuna Eklemenizdir Başka Yapıcağınız Bir Şey Yoktur Olmuyorsa Yine Söyle.

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapmanız Gereken Şey Şu BedWars İzinlerini Oyuncuların Sabit Grubuna Eklemenizdir Başka Yapıcağınız Bir Şey Yoktur Olmuyorsa Yine Söyle.
Zaten bunu yapmıştım permissionlara bw.play eklemesdim

Zaten bunu yapmıştım permissionlara bw.play eklemesdim
Bu arada colrmatch minigames r girmek için tabelaya sol yada sağ tıklamak lazım sol tıklayarak oyuncular girebiliyor ama sağ tık giremiyotlar sadece oplar sağ tık giriyor

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Olmadıysa O Zaman Bed Wars Plugininin Güncel Sürümünü İndir Serverine Yükle Ve Serverinin Sürümünü Bed Wars Plugininin Sürümüne Uygun Yap.

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Y
Olmadıysa O Zaman Bed Wars Plugininin Güncel Sürümünü İndir Serverine Yükle Ve Serverinin Sürümünü Bed Wars Plugininin Sürümüne Uygun Yap.
Baska cozümü yokmu wg ile alakalı olamazmı cünki wgli alan da tabela

E
Y

Baska cozümü yokmu wg ile alakalı olamazmı cünki wgli alan da tabela
Essentials.sign.use.(name) yzıyor internet de ben name kısmın ne yazıcam

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayır bu sorun başıma geldi permleri denedim oldu ardından başkasındada olmuştu onunkini permle denedik olmadı sürüm güncelledik oldu bi dene istersen.

BuraK4850

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dediğim Gibi BedWars Pluginini Yükselt Serveride Plugine Uygun Sürüm Yap Öyle Dene Olmassa Özelden Bana İletişime Geç Yardımcı Olurum.

BHgg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğim Gibi BedWars Pluginini Yükselt Serveride Plugine Uygun Sürüm Yap Öyle Dene Olmassa Özelden Bana İletişime Geç Yardımcı Olurum.
Tamam kardesim yardimlarin icin tesekkurler suan evde degilim eve gelince bakacagim tesekkurler

Kardes skypeden eklesene bbeerrkkaay