OmenPvP ➜ Türkiyenin İlk Ödüllü Kasa Sistemi Olan PvP Sunucusu! 'OmenPvP.rabisu.com'

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Burası klasik bir pvp sunucusu ne bekliyorsun. Etraftan alevler fışkırmasını her oynadığın süre boyunca para kazanmayımı amaçlıyorsun. Burdaki ödüllü kasa sisteminin amacı parası olmayanlar bile bu kasa sisteminden faydalanarak bedava bir şekilde ekstra eşyalar elde edebilsin diye. Sunucuya gelip detaylı bir şekilde bakarsan ve sonra yargılarsan çok sevinirim. Sunucuya giriş yaptığın anda arkadaşlar sana yardımcı olacaklar.

Daha iyi, farklı sistemler bekliyoruz. Para kazanmayı amaçladığım falan yok. Başlığa böyle bir şey yazmışsınız fakat konuda bununla alakalı hiçbir bilgi yok.

"Sunucuya giriş yaptığın anda arkadaşlar sana yardımcı olacaklar."
şu an whitelistte olduğu için giriş yapamıyorum.

Minezero

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o kasadan çıkan itemler ne öle
Merhaba sunucumuz şuanda bakımda ve bakım sürecinde kasaları ve kasa sistemini yeniledim. Artık biraz oyuncuların üstü olan para verip bu eşyalara erişebilen oyunculara biraz daha hak tanıdım. Yani oyuncu olarak donor itemlerini almak veya alınması imkansız olan itemleri almak imkansız değil fakat artık daha zor. Yine de para vermeyerek yaklaşık 1 haftada sunucunun kralı olunabiliyor.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Merhaba sunucumuz şuanda bakımda ve bakım sürecinde kasaları ve kasa sistemini yeniledim. Artık biraz oyuncuların üstü olan para verip bu eşyalara erişebilen oyunculara biraz daha hak tanıdım. Yani oyuncu olarak donor itemlerini almak veya alınması imkansız olan itemleri almak imkansız değil fakat artık daha zor. Yine de para vermeyerek yaklaşık 1 haftada sunucunun kralı olunabiliyor.

Sunucunuza girmiştim kasalara da baktım, başlıkta Türkiyenin İlk Ödüllü Kasa Sistemi diyince bende içinden gerçek para, eşya falan çıkıyor sandım çünkü içinden item çıkan kasalar her sunucuda mevcut. Onun yerine şans kutuları demeniz daha iyi olur çünkü bu şekilde çok tepki görüyorsunuz.

Minezero

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza girmiştim kasalara da baktım, başlıkta Türkiyenin İlk Ödüllü Kasa Sistemi diyince bende içinden gerçek para, eşya falan çıkıyor sandım çünkü içinden item çıkan kasalar her sunucuda mevcut. Onun yerine şans kutuları demeniz daha iyi olur çünkü bu şekilde çok tepki görüyorsunuz.
Hakaret gibi algılamayın ama bir minecraft pvp serverinde ödüllü kasa sistemi yazmasından nasıl gerçek para kazanmaya bağladınız anlamadım. Neyse şans kutuları tabiri kasalara hiç uymuyor ben ödüllü kasa sistemi demeye devam ediceğim. Fakat daha iyi bir isim bulursanız yazabilirsiniz. Mantıken düşününcede ismi fena değil yani ödüllüden paraya bağlanmaz bence eleştirin için teşekkür ederim. Sunucumuz yenilendi beta sürümündeyiz testler için senide beklerim.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Hakaret gibi algılamayın ama bir minecraft pvp serverinde ödüllü kasa sistemi yazmasından nasıl gerçek para kazanmaya bağladınız anlamadım. Neyse şans kutuları tabiri kasalara hiç uymuyor ben ödüllü kasa sistemi demeye devam ediceğim. Fakat daha iyi bir isim bulursanız yazabilirsiniz. Mantıken düşününcede ismi fena değil yani ödüllüden paraya bağlanmaz bence eleştirin için teşekkür ederim. Sunucumuz yenilendi beta sürümündeyiz testler için senide beklerim.

Türkiyede ilk yazdığınız için bağladım, konuya girmeden önce aklımdan bu geçiyordu yani. Konudada bu sistem hakkında bilgi olmadığı için sunucunuza girince anladım. Nerden türkiyede ilk oluyor acaba bu sistem, bende bunu anlamadım, normal, basit, düz, CratesPlus ile yapılmış bir sistem alt tarafı slogan yapıcaz diye sunucuyu büyütmüşsünüz.

Minezero

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Türkiyede ilk yazdığınız için bağladım, konuya girmeden önce aklımdan bu geçiyordu yani. Konudada bu sistem hakkında bilgi olmadığı için sunucunuza girince anladım. Nerden türkiyede ilk oluyor acaba bu sistem, bende bunu anlamadım, normal, basit, düz, CratesPlus ile yapılmış bir sistem alt tarafı slogan yapıcaz diye sunucuyu büyütmüşsünüz.
Bunu PvP sunucusunda ilk ben yaptım çünkü. Sunucuya gelip hatalardan bahsederseniz kendimi geliştirebilirim yorumunuz için teşekkürler. Bu işlerde biraz acemiyim.

AlihanOfficialHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
MERHABA BEN ALİHAN BU SERVERE YANİ SİZLERE YARDIM ETMEK İSTİYORUM SKYPE alihan.oyunda1 BEN BU SERVERE SİZLERLE YENİLİKLER GETİREBİLİRİM. YOUTUBE KANALIM VAR 345 ABONEYİM YAYINLARLA KİŞİLERİ SERVERİNİZE ÇEKEBİLİRİM SKYPEDEN BANA ULASIN :)