OmenPvP ➜ Türkiyenin İlk Ödüllü Kasa Sistemi Olan PvP Sunucusu! 'OmenPvP.rabisu.com'

Minezero

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
OmenPvP

Türkiyenin İlk Ödüllü Kasa Sistemi Olan PvP Sunucusu!

Lobi (Spawn)

1vs1 Arenaları

Turnuva (Event)

Özel Market

Ödüllü Kasa Sistemi

Özellikler

İşlemci: Intel Xeon® X5670 CPU
RAM: 2 GB
Host: Rabisu
İçerik: PvP
Sunucu IP'si: OmenPvP.rabisu.com
Sürüm: 1.8.X

Şuanda sürmekte olan etkinlik sunucuya 07.06.2017 - 14.06.2017 Tarihleri arası giriş yapan oyunculara bedava olarak 1 adet normal kasa anahtarı verilecektir hepinizi sunucumuza bekleriz.

Ekli dosyalar

• 2017-06-07_22.22.22.png
    2017-06-07_22.22.22.png
    682.3 KB · Görüntüleme: 217
  • 2017-06-07_22.22.22.png
    2017-06-07_22.22.22.png
    682.3 KB · Görüntüleme: 233

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bol şans. Haddimi aşmam umarım. Harita konusunda ben bir şey diyemem. Ama kasa konusunda yanılıyorsunuz. İlk ödüllü kasa sistemi olan sunucu siz değilsiniz maalesef. Çünkü geçenlerde bir sunucu eklemişti sanırım. Ben de ekledim hatta ama yeni ayarlanıyor. Özel 1 sisteminiz varsa bir şey diyemem. İyi günler.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Slogan iyi ama sunucu için aynısını diyemem.
Ödüllü kasa sistemi derken? İçinden gerçek para ödülü falan mı düşüyor?

Harita alıntı, hadi alıntıda başka alıntılanacak map mi yok, 4 biyom.. klasik...
Sıfır sistem. Klasik bir sunucu daha.

Bir 1.8 sunucu daha...
Sanırım bitmeyecek bu 1.8 maceranız. 1.12 çıktı 1.12!

PvP sunucusundan, özelliklede böyle bir sunucudan ne bekliyorsun ki, her şey tamam bi sürümemi takıldın?

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir 1.8 sunucu daha...
Sen 1.12ye çıktın diye herkes 1.12 kullanmak zorunda değil, kimseyi bu konuda yargılayamazsın.

Vasat bir sunucu daha, bırakın artık şu işleri.

YunusEmreGT

"Talk is cheap, show me the code."
En iyi cevaplar
2
Sen 1.12ye çıktın diye herkes 1.12 kullanmak zorunda değil, kimseyi bu konuda yargılayamazsın.

Vasat bir sunucu daha, bırakın artık şu işleri.
Sadece kendi görüşümü ifade ettim. Birini, birşeyi yargıladığım yok. Hep böyle oldu ve yine böyle olacak. Biheves baba parasıyla açılan 1.8 sunucular devam edecek. Keşke biraz bilgi sahibi olsalar, tecrübe kazansalar ve sunucu açsalar.

Ali_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aşırı vasat bir sunucu eleştirilecek seviyede bile değil 2013 klasiği, 4 biom. Sunucu adı da fazla yaratıcı, kesinlikle (ç)alıntı değil (!)

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Bir 1.8 sunucu daha...
Öncelikle resmindeki charlotte animesine selamlar burdan. Doğru kullanılabilirse 1.8 neden kullanılmasınki ? Eklentiler yeni yapıtlar ve modlar ile 1.12 tamamlanabilir zaten.

YunusEmreGT

"Talk is cheap, show me the code."
En iyi cevaplar
2
Öncelikle resmindeki charlotte animesine selamlar burdan. Doğru kullanılabilirse 1.8 neden kullanılmasınki ? Eklentiler yeni yapıtlar ve modlar ile 1.12 tamamlanabilir zaten.
Yuu'nun da senin profilindeki fanart olan kawaii kıza selamı var :)
Doğru kullanılması, yanlış kullanılması bir şey farketmiyor. Zaten zamanla 1.8 sunucuları tarihe karışacak.
Sadece 1.8 sürümünün çok eskide kaldığını ve hala 1.8 kullanıldığını vurgulamak istedim.

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Yuu'nun da senin profilindeki fanart olan kawaii kıza selamı var :)
Doğru kullanılması, yanlış kullanılması bir şey farketmiyor. Zaten zamanla 1.8 sunucuları tarihe karışacak.
Sadece 1.8 sürümünün çok eskide kaldığını ve hala 1.8 kullanıldığını vurgulamak istedim.
Bak bu doğru :) son zamanlar diyebilirsin ona karşı çıkmıyorum :b

Minezero

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle bol şans. Haddimi aşmam umarım. Harita konusunda ben bir şey diyemem. Ama kasa konusunda yanılıyorsunuz. İlk ödüllü kasa sistemi olan sunucu siz değilsiniz maalesef. Çünkü geçenlerde bir sunucu eklemişti sanırım. Ben de ekledim hatta ama yeni ayarlanıyor. Özel 1 sisteminiz varsa bir şey diyemem. İyi günler.
hiç bakmamıştım teşekkürler.

Şair demiş ki fazla söze gerek yok.
Ben burda ne anlatsam boş. Bu yüzden gelicek arkadaşlar gelip bi servere bakarsa sevinirim. Çünkü inanmayacaksınız bile.

Bir 1.8 sunucu daha...
Kardeşim sonuçta oynanılabiliyor. Oynamayacaksan 1.12 oynayabilirsin.

Slogan iyi ama sunucu için aynısını diyemem.
Ödüllü kasa sistemi derken? İçinden gerçek para ödülü falan mı düşüyor?

Harita alıntı, hadi alıntıda başka alıntılanacak map mi yok, 4 biyom.. klasik...
Sıfır sistem. Klasik bir sunucu daha.

Burası klasik bir pvp sunucusu ne bekliyorsun. Etraftan alevler fışkırmasını her oynadığın süre boyunca para kazanmayımı amaçlıyorsun. Burdaki ödüllü kasa sisteminin amacı parası olmayanlar bile bu kasa sisteminden faydalanarak bedava bir şekilde ekstra eşyalar elde edebilsin diye. Sunucuya gelip detaylı bir şekilde bakarsan ve sonra yargılarsan çok sevinirim. Sunucuya giriş yaptığın anda arkadaşlar sana yardımcı olacaklar.