OlymposBT=> Akademi Creative ( Mimarinizi Geliştirmeyi Hedefliyoruz.)

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok sağlam olmuş, gerçekten çok kaliteli. Umarım devamı gelir..

Baştaki ilkokul sıralarında çizilmiş gibi duran resim çok kötü bence değiştirin , hem yer kaplıyor hem de göze hoş gelmiyor. Onun dışında sunucunun amacı güzel inşallah mimarlar da oyunculara bir şeyler katarlar . Başarılar :)
En azından bu işlere yeni başlayan, gelişmeye odaklı olan sadık arkadaşına saygı duyabilirdin.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu çok sağlam olmuş, gerçekten çok kaliteli. Umarım devamı gelir..

En azından bu işlere yeni başlayan, gelişmeye odaklı olan sadık arkadaşına saygı duyabilirdin.

Gelip cazza bunun neresi eksik nasil yapariz desen seve seve yardim ederlerdi.sen isin icine girdiğinde nedense kavga cikiyor.umarim bu cekememezlikten degildir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Millet baştaki çizim bize @Emrsmsk yaptı ve biraz da benim isteklerim doğrultusunda. Minecraft yaş oranı da belli bir durumda :) @Cazza144 ' dün yorumuna katılıyorum ama bilerek bir öyle çizim istendi ve benimde hoşuma gittiği için ne bir geri dönüt yaptım nede bir şey istedim artık aramızda ki olayları tatlıya bağlamaya çalışıyorum. Birde sadece bir şey talep ediyorum :)

@Emrsmsk ; banner için teşekkür ederim ama Ronin ' e karşı bir laf etme , haddinden fazla uzadı olaylar ben araları yumuşatmaya çalıştıkça deve dikeni çıkıyor :)

@Glyphl Teşekkür ederiz. Ama çekememezlikten ' değildir derken ? Ben onu anlamadım ? Bize mi laf ettin Emrsmsk yamı anlamadım ?

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Millet baştaki çizim bize @Emrsmsk yaptı ve biraz da benim isteklerim doğrultusunda. Minecraft yaş oranı da belli bir durumda :) @Cazza144 ' dün yorumuna katılıyorum ama bilerek bir öyle çizim istendi ve benimde hoşuma gittiği için ne bir geri dönüt yaptım nede bir şey istedim artık aramızda ki olayları tatlıya bağlamaya çalışıyorum. Birde sadece bir şey talep ediyorum :)

@Emrsmsk ; banner için teşekkür ederim ama Ronin ' e karşı bir laf etme , haddinden fazla uzadı olaylar ben araları yumuşatmaya çalıştıkça deve dikeni çıkıyor :)

@Glyphl Teşekkür ederiz. Ama çekememezlikten ' değildir derken ? Ben onu anlamadım ? Bize mi laf ettin Emrsmsk yamı anlamadım ?
emrsmsk'a , senle uzun süredir bi tartılma olmadı ama emr'i ne zaman grösem bir tartışma çıkıyor

Kartila7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
konunuz güzel hazırlanmış serverada bakarım bi ara

IWhyReis

Ayyıldız[TİM] - BlackKinq
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucuya benziyor, umarım sunucu ile ilgili tavsiyelerime bu sefer dönüt alabilirim. Herkesin tagının aynı olması iyi olmuş. WE, TP serbest olduğuna göre amacınız vip satmak değil gerçekten de yaratıcılık duygusu olan oyunculara iyi hizmet vermek. Hoş bir çalışma. Bu arada memleketlim Emre'ye selamlar olsun @IWhyReis . İyi oyunlar.
ve aleyküm selam kardeşim

RisusTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar efendim .
ilk önce serveriniz şu anda bakımda önceden girdiğimdeki gördüklerimle konuşacağım Sunucunuz Gayet güzel Fakat warplar arsalarda olduğu için çok dar alanlara yapılmış emek vermişsiniz buildi öğretebilecek bir kaç şeyde eklemişsiniz ama bence akademi pekde iyiye gitmiyor bence rehber tarzında birkaç builderınız insanlarla ilgilenirse çok daha iyi olacaktır (Bu yorumumda Pek online olamadığım için ilgilenirkende görmemiş olabilirim eğer böle ise şimdiden affola) .Buildlerde örnek verme yöntemiyle öğretmeye çalışmışsınız ama bu parçaları nerelerde kullanılacağını pek gösttermemişsiniz yani yeni başlayan biri için daha detaylı bir bilgilendirme ekleyebilirsiniz , Örneğin büyük yapılarda kullanılan parçaları gösterebilirsiniz .Parça bütün ilişkisiyle daha yararlı olacağına inanıyorum . Warplar için yeni bir dünya açıp orada yapabilirsiniz. Sunucu başarılı. Emeğinize saygılar , iyi günler dilerim .(Olympos üyelerine selamlar :) )

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar efendim .
ilk önce serveriniz şu anda bakımda önceden girdiğimdeki gördüklerimle konuşacağım Sunucunuz Gayet güzel Fakat warplar arsalarda olduğu için çok dar alanlara yapılmış emek vermişsiniz buildi öğretebilecek bir kaç şeyde eklemişsiniz ama bence akademi pekde iyiye gitmiyor bence rehber tarzında birkaç builderınız insanlarla ilgilenirse çok daha iyi olacaktır (Bu yorumumda Pek online olamadığım için ilgilenirkende görmemiş olabilirim eğer böle ise şimdiden affola) .Buildlerde örnek verme yöntemiyle öğretmeye çalışmışsınız ama bu parçaları nerelerde kullanılacağını pek gösttermemişsiniz yani yeni başlayan biri için daha detaylı bir bilgilendirme ekleyebilirsiniz , Örneğin büyük yapılarda kullanılan parçaları gösterebilirsiniz .Parça bütün ilişkisiyle daha yararlı olacağına inanıyorum . Warplar için yeni bir dünya açıp orada yapabilirsiniz. Sunucu başarılı. Emeğinize saygılar , iyi günler dilerim .(Olympos üyelerine selamlar :) )
ve Aleyküm selam en kısa süre içerisinde tekrar döneceğiz bu sefer daha profesyonel olacağız.

Emrecan1057

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi eğitim almak istiyorum yardımcı olurmusunuz

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Hep katılmak istediğim bir build team :)

Sunucunuz kapalı değildir inşallah bugünlerde creative sunucusu az arıyoruz .

Mirzaloglu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Buildim çok kötüdür ve hep geliştirmek istedim. Yazdım kenara server ı uğrayacağım en kısa zamanda. Elinize sağlık.

İyi forumlar dilerim.