#Olympos Build # Skyblock Map

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben [HASHTAG]#bydemir06[/HASHTAG] bugün sizlere çıkarmış olduğumuz mapın resimlerini göstereceğim :)
Özel Tasarım ' Zeon sunucusu için yapılıyor.

Şimdi sizlere bir kaç bilgi vereceğim ona göre bakınız , resimlere.

# world edit ve world guard kesinlikle kullanılmadı sadece 1 noktada kullanma durumda kaldık.
( Dağları daha doğrusu tepeleri yaparken World Edit //brush komutunu ve //replace komutunu kullanmak zorunda kaldım onun haricinde mapta her hangi bir World edit yoktur.

# Olympos Build hakkında kısa bir bilgi.

--- Bu map i beğenende olacak beğenmeyen de eksik görende olacak fazla görende ama sadece şunu demek istiyorum. Ciddi Mesajlar yerine örnegin.

#kötü ( diyip geçmeyiniz çünkü bizlerde ) Neyin kötü iyi olduğunu bilelim mesela bu tasarımda oldukça kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum.

#Olympos Build Ekibine Alımlar Devam Etmektedir.

Alımlar için iletişim ;
(skype)
demirseyf06

Resimlerde Sıra.

# Zenon Sunucu İçin Yapıldı #

#Skyblock Marketi

SkyBlock Haritasına Kuş Bakışı Bakış.

# Sizlerde Böyle Özel Tasarımlar ister iseniz buradan yada skype den mesaj atınız #

# Map hakkında Dip Not #

* Moblara giden portal Bulunmak da.
# Bilgi ve banka alanı bulunmaktadır.

Skype Adresim = [email protected]

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için teşekkürler.

Hayır ben ne dersen yapan :) bir builderim daha var eğitim aşamasında ders veriyorum oda :) yakında güzel işler çıkarıcaktır.

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için teşekkürler.

Hayır ben ne dersen yapan :) bir builderim daha var eğitim aşamasında ders veriyorum oda :) yakında güzel işler çıkarıcaktır.

Bende eğitim istiorum mükünse ^.^
suan birisinden alıorm zaten ama cok mesgul

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekledim inanın bana yardım eden builderin tek yapa bildiği :) Toprak dan evdi :D

Pyme

-__-
En iyi cevaplar
0
ahah :D benden kötüsüde varmış ^.^
Yuno avatarı olan her insana aşırı saygım var!.. .Kötü yap olsun senin olsun .. -_-

Şimdi sadede gelelm.. Daha önce yazdıgımın benzerini yazıyorum..Kubbe çok düzenli.. Fazla düzeni doğru bulmuyorum.. Dağınık ve biraz gözü yoracak derecede çeşitli ama uyumlu renkte bloklarla yapılan yapılar daha hoş ve doğal görünüyor.. Diğer şeyleri beğendim..Ha bide market küçük gibi duruor sanki..
Neyse :p Kolay gelsin..

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yuno avatarı olan her insana aşırı saygım var!.. .Kötü yap olsun senin olsun .. -_-

Şimdi sadede gelelm.. Daha önce yazdıgımın benzerini yazıyorum..Kubbe çok düzenli.. Fazla düzeni doğru bulmuyorum.. Dağınık ve biraz gözü yoracak derecede çeşitli ama uyumlu renkte bloklarla yapılan yapılar daha hoş ve doğal görünüyor.. Diğer şeyleri beğendim..Ha bide market küçük gibi duruor sanki..
Neyse :p Kolay gelsin..
Teşekkür ederim ama :) servere gelip bakarsanız o kadar küçük degil market :)

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne yanlıs anlıyıcam beğenmek zorunda degilsin :)

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yunan mitolojisine bende hayranım o zaman yakında sizin hoşuna gidicek bir projemiz var :) o zaman hoşunuza gideceğinden eminim.