OlyCraft => Faction , Survival , Rpg ll +basma , Maden , Rank , Gelişmiş Pvp ll

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sadece fikrimi söyledim.[DOUBLEPOST=1438541175,1438541108][/DOUBLEPOST]
Fikrime saygı duyman gerekirdi.Ben seninkine nasıl saygı duyuyorsam...Böyle dışlayıcı yorumlar atarak yaşınıda belli ettin :)
Survival sunucuda Market olabilir Fakat Full survival sunucuda market olmaz
peki neden insanlar marketi olan sunuculara survival diyor ?
bunun nedeni sunucularda hammadde bulunmasi. hammadde bulunmayan sunuculara survival deniyor çunki hammadde oyunun akişini değiştiriyor normalde ağaç keserek yada maden kazarak geçimini sağlicana oyuncular saatlerce hammadde kasarak ucuz marektten alişveriş yapiyor buda oyunun survival akişini bozuyor.
şimdi neden benim marketi bulunan bir sunucuya survival dediğimi açiklamak istiyorum;
Bana göre survival etraftaki kaynaklari kullanarak bir şekilde hayatta kalmaya çalişmaktir
Peki neden market bu işleyişi bozmuyor ? çunki illa bi şekilde para kazanmaniz gerekiyor marketten aliş veriş yapmak için maden kazacaksiniz, tarim yapacaksaniz vb vb gibi işlerle uraşarak para kazaniyosunuz ve bu parayi harcayarak ihtiyaciniz olan mazemeleri alabiliyosunuz Kisaca Doğada yinede bi emek verebiliyosunuz ve doğa demek ne demek ? tehlike demek. maden kazarken birden karşiniza lav çikabilir yada mağara bulup madenleri alirken creeper gelip sizi öldurebilir yada tarim yaparken gece olup bi tane zombi gelip size ulaşmaya çalişirken ekinlerinizi bozabilir işte bunlar survival demektir yani bi iş te yapsaniz o işte zorlanirsiniz Fakat hammaddede mob ve pvp kapali bi alanda Saatlerce ayni şeyi yapmak bu survival değildir ve böyle yaparak bana kalirsa bu oyunu oynamiş sayilmazsiniz.
ha bu arada öyle çok kolay bi şekilde 1 havuca 1 elmas veren sunucular survivala girmez haberiniz olsun :D
Benim duşuncelerim bu yönde kolay gelsin.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederiz beğenmeyen arkadaşlar bizim yaptığımızı yapan bir benzer sunucu gösterin ama diyim yok neden çünkü ilkiz.

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Acılmıstır 1.7.2 olarak balon olayı kb devam

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda 1 dk afk kaldım konuda bişi yazıyormu diye banlandım.Adım xXMITCHYBOYYXx banımı kaldırırsanız sevinirim.Bu arada sunucu harikaB)

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu arada sunucuya niye girilmiyor?
Edit:Açıldı Teşekkürler.
Yine edit :p:Logging de kalıyor[DOUBLEPOST=1438545795,1438545652][/DOUBLEPOST]Server hacklenmiş lannn heryer lavv![DOUBLEPOST=1438546080][/DOUBLEPOST]Servere Allah rahmet eylesin :/ Kim lav koyduysa Allah belasını versin

DarkDraxill

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@bydemir06 doğrusu senin adına ben üzüldüm dostum o kadar emek çekmişiniz ama şerefisizler geliyolar ***'unu çıkarıyorlar ben senin yerinde olsam giderim savcılığa[DOUBLEPOST=1438546219,1438546159][/DOUBLEPOST]balonun bir koruması vardı bekle bulcam hemen.

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nitrado Forumda görmüştüm balonun korumasını[DOUBLEPOST=1438546379,1438546344][/DOUBLEPOST]@NitradoTR gel laaaa

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
byler sunucuya backup atıyorum yapacak bırsey yok 1 saat sonra accaz :/

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyikide başlamamışım backup sayesinde itemlerim giderdi :/

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kb genede yapacak bırsey yok uyarı almak ıstemıyorum kufur edesım var normalde

Bugun tum buglari halledip acsaniz ?.buglar ve hatalar yuzunden sorunlar olusuyor

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
tmmdır saten oyle yapcaz metin abi cok aceleci davrandı kusura bakmayın yapacak bırsey yok

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7.2 olcak balon 1.7.10 yanı suan hıc sıkıntı yok bebelere balon