Olgun,Saygılı ve Bilgili Admin ve Rehber Alınacaktır.

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Adım Ozan Yaşım 22 Kısaca Belirtmek Gerekirse Yeni Açılacak Olan Faction Serverımıza Başlıkta da Belirttiğim Gibi Olgun,Saygılı, Bilgili, Serverı Benimseyen ve Online Süresi İyi Olan Admin ve Rehber Alınacaktır. Serverımızdaki Amacımız ise Gerçekten Kaliteli ve Uzun Ömürlü bir Server Yapmak. Zaten Aynı Zamanda Web ve Grafik Tasarım Yapıyorum Profesyonel Web Sitesi'de Olacak Serverın. Lütfen Amacı Bu Şekilde Olanlar Başvursun. Sadece Heves İçin Başvurmayın. Bu Kriterlere Uyan Arkadaşları Görüşmek İçin Bekliyorum.

[email protected]

Son düzenleme:

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar Adım Ozan Yaşım 22 Kısaca Belirtmek Gerekirse Yeni Açılacak Olan Faction Serverımıza Başlıkta da Belirttiğim Gibi Olgun,Saygılı, Bilgili, Serverı Benimseyen ve Online Süresi İyi Olan Admin ve Rehber Alınacaktır. Serverımızdaki Amacımız ise Gerçekten Kaliteli ve Uzun Ömürlü bir Server Yapmak. Zaten Aynı Zamanda Web ve Grafik Tasarım Yapıyorum Profesyonel Web Sitesi'de Olacak Serverın. Lütfen Amacı Bu Şekilde Olanlar Başvursun. Sadece Heves İçin Başvurmayın. Bu Kriterlere Uyan Arkadaşları Görüşmek İçin Bekliyorum.

[email protected]
Buradan çıkmaz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Başarılar http://img.****************/upfiles/smiley/ok.gif
Takıldığınız kısımlar olursanız çekinmeden sorabilirsiniz, vaktim müsait olduğu sürece yardımcı olmaya çalışırım.

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Başarılar http://img.****************/upfiles/smiley/ok.gif
Takıldığınız kısımlar olursanız çekinmeden sorabilirsiniz, vaktim müsait olduğu sürece yardımcı olmaya çalışırım.
Teşekkürler Aslında Plugin Konusunda Ciddi Anlamda İyi Bilen Anlıyan Birisinede İhtiyacım Yok Değil Eğer İlgilenirsen Görüşebiliriz.

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Reel hayattaki işim nedeniyle kendi sunucuma bile pek vakit ayıramıyorum. Akşamları bir kaç saatim boş oluyor, arada foruma bakıp soru soranlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sunucular için çalışamam ama dediğim gibi ufak tefek ama çözümü zor bir problem varsa, ben de biliyorsam elimden geldiğince yardımcı olurum.

Nexima

www.candycraft.net
En iyi cevaplar
0
Reel hayattaki işim nedeniyle kendi sunucuma bile pek vakit ayıramıyorum. Akşamları bir kaç saatim boş oluyor, arada foruma bakıp soru soranlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Sunucular için çalışamam ama dediğim gibi ufak tefek ama çözümü zor bir problem varsa, ben de biliyorsam elimden geldiğince yardımcı olurum.
Tamam Hocam Teşekkür Ederim.

AkDaNbABa0809

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben iyi bir adminimdir tecrübeliyim başarılıyım skypeten ismin çıkmıyor sen beni ekle emir08ali08[DOUBLEPOST=1417522633,1417522587][/DOUBLEPOST]ekledim şimdi buldum

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba anlattıklarınıza uygun bi server açılacaksa bunda katkım olsun isterim.

adım : enes
soyad : aydın
admin bilgisi : serverin temel komutlarını biliyorum +plugin eklenirse rahat öğrenirim sorun değil
3 yıldır minecraft oynuyorum 2 yılı adminlik vb. işler yaparak geçti
+plugin editleyebiliyorum (servere uygun hale getirebiliyorum )
daha önce 2 server açtım 2 sini kendi ellerimle açtım su sıralar 3. serveri yapmayı planlıyorum fakat serverin haritası baya büyük olcak o yüzden 2 ay sürer tahmini
o yüzden senin serverine zaman ayırabilirim sıkıntı deil
+ premiyum hesabım var (premiyum düşünüyorsan serveri)
------------------------------------------------------------------------------------------------
saygılı olmaktan bahsetmişsin bana karşı herhangi bir saygısızlık yapılmazsa bende herhangi bir saygısızlıkta bulunmam işimi yaparım !

umarım bunlar yeterlidir.

skype arzalı istek gelemeyebiliyor

yazımı yanıtlayarak bana ulaşabilirsin :)

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Premiyum wow

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mucahit34

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad : Mücahit
Soyad : Tanrıverdi
Admin bilgim : Temel faction ve minigames icin olan pluginleri biliyorum türkcelestirebiliyorum