Oğlunun İntikamı V1 Demo

Mapı Beğendinizmi

• Evet

Kullanılan: 1 25.0%
  • İdare Eder

Kullanılan: 1 25.0%
  • Hayır

Kullanılan: 2 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
"Ve klasik olarak bu harita konusunun da ilk sayfası gereksiz üyelerin gereksiz resim koy uyarılarına gider..."

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
bu demoyu satcakmısın yoksa kısıtlı version verdinde :D

Gonzales

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Demoyla Fazla bir şey Koymadım Full De +32 görev +12 bina fln koyucam beğenirseniz[DOUBLEPOST=1407752500,1407752004][/DOUBLEPOST]
"Ve klasik olarak bu harita konusunun da ilk sayfası gereksiz üyelerin gereksiz resim koy uyarılarına gider..."
O Resimdekilerin Hepsii Var Demoda .

DeandeKleine

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Olum adamla niye dalga geçiyorsunuz ki ? Adam demekki yeni başlamış build'e olabilir böyle şeyler. Herkes bir anda muhteşem bir şey yapacak diye bir şey yok. Birinin gerçekden buna yeteneği olur birininse olmaz. Gonzales yardımlarım bi işe yaradımı peki mapı bitirmişsinde :)

Gonzales

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olum adamla niye dalga geçiyorsunuz ki ? Adam demekki yeni başlamış build'e olabilir böyle şeyler. Herkes bir anda muhteşem bir şey yapacak diye bir şey yok. Birinin gerçekden buna yeteneği olur birininse olmaz. Gonzales yardımlarım bi işe yaradımı peki mapı bitirmişsinde :)
Yaradıda İlk Haritam Ve Demo Adı Üstünde Beğenirseniz Gelişticem.Ama Çok Kötü Eleştiler GEliyo Ama İnsan Düşe Kalka Öğrenir.[DOUBLEPOST=1407754604,1407753318][/DOUBLEPOST]Haritada Snapshot Yapmıştım Kitaplar Yok O Yüzden Şimdi Denedim.

DeandeKleine

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Daha yenisin yavaş yavaş.Ben bile ne kadar zamandır builder'im ama hala benden iyiler var diye çalışmalarıma devam ediyorum.

Gonzales

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saol Kardeş Düzeltip tekrar Koyucam Linki.

Gonzales

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Duygusal Yaptım Yaparken Ağladım İnşallah Sizdede Böyle Etki yaratır.

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İndirme linki ve virüstotal eksik bunları tamamlayıp konuyu tekrar açabilirsiniz. İyi günler.

ferminecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
koyda let'splay yapıp kanalımıza yükleyeceğimiz TR yapımı bir mapimiz olsun :) kolay gelsin.

Gonzales

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni Konu Açıyorım Oraya Bakarsın KArdeş :)[DOUBLEPOST=1407760865,1407758083][/DOUBLEPOST]yeni Konu Açtım Kardeş ama Bu DemoDan Çok Alpha Gibi