Oggy'i unutmayın.Unutturmayın !

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu efsane çizgi filmi ne yazıkki yeni nesiller bilmiyor.Daha doğrusu çizgi film bile seyretmiyorlar artık.Bu çizgifilmi eğer daha izlemediyseniz izleyin derim.Tom ve jeryden daha komik.
Çizgi film de 3hamam böceği ve 2 kedinin yaşanmazlıkları konu alınıyor.Ve her bölümü birbirinden komik.Sizlere tavsiyem önce şu bölümünden başlayın izlediğim en komik bölüm bu çünkü.Çizgi filmin bazı bölümleri 4senelik ondan bazı filmlerin çözünürlüğü iyi değil ancak bu izlemeye değmez anlamına gelmez.

Çizgi filmden birkaç resim:

İyi izlemeler :D halen daha çizgi filmin basımları devam ediyor.Ancak şuanda kendi ülkesi fransada çocuk kanallarında HD ve daha iyi kalitede yeni haliyle yayınlanıyor.

Bizim izlediklerimiz 2010 yılında çekilenleri ve grafikler kötü ve çoğu objede gölge efekti ve ışık uymazlığı var.Örneğin kedinin çoğu bölümde gölgesi yok.Çünkü ozamanlarda gölge efekti vermek baya zordu.Ancak şuanda sanal studio programları ile tek tıkla yapılabiliyor.Yani şuanda çizgifilmin bakugandan farkı yok.
Keyifli izlemeler! :D

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Allah vallaha ailecek izlerdik süper ya. Yayınlanıyor mu hala?

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzeldi. Kardeşimle birlikte izlerdim ve bir hamam böceğinin gerçekten böyle bir hayatımı var diye düşünürdüm. :)

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzeldi eski zamanlar ya. Tsubasa mı dersin, Pokemon mu dersin bir sürü çizgi film... Sabah kuşağını kaçırmanın üzüntüsüyle 17:00-18:30 arasını heyecanla beklediğim zamanlar, hey gidi günler be.

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzeldi eski zamanlar ya. Tsubasa mı dersin, Pokemon mu dersin bir sürü çizgi film... Sabah kuşağını kaçırmanın üzüntüsüyle 17:00-18:30 arasını heyecanla beklediğim zamanlar, hey gidi günler be.
aynen.Pokemon değilde bir kart savaşı çizgi filmi vardı çok güzeldi kartlardan canavarlar çıkıyordu.Onu çok severdim.

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Karamel TV'de görmüştüm bunu ^^ Da eski çizgi filmleri izlediğinizi hava atıyormuş (benim yaşım büyük yeni nesil cahil) gibisinden söylemeniz hiç hoşuma gitmedi.

Osndbk41

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Anağğ bu biyerden bana tanıdık geliyor ._. Ama en güzeli Pokemon

Kuadra

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar unutmaya gerek yok Karamel TV'de öğlenleri çıkıyor. (Planet Çocukta olabilir :D)